خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

معرفی کشور نیوزلند و دانستنی‌های این کشور برای مهاجرت

کشور نیوزلند یه کشور بسیار کوچیک در جنوب غربی اقیانوس آرامه که به همراه استرالیا ازجمله سرزمین‌ های قاره اقیانوسیه هستن. کشور نیوزلند سرزمینی بسیار اعجاب‌انگیزه و پوشش گیاهی و جانوری در این کشور بسیار منحصر به فرده.

منابع اقتصادی کشور نیوزاند مبتنی بر کشاورزی و دامپروریه و جمعیت تقریبی این کشور حدودا 5 میلیون نفره. کشور کم‌جمعیت نیوزلند بسیار پیشرفته و توسعه یافته‌ست و جالبه بدونید بر اساس قانونی که در این کشور وجود داره، دولت‌ها در این کشور موظف‌اند هر سال معادل یک درصد جمعیت این کشور مهاجر بپذیرن. بر همین اساس و با توجه به جمعیت 5 میلیون نفری نیوزلند این کشور سالانه حدود 500 مهاجر جدید رو در این کشور می‌پذیره.

ملکه و نخست وزیر این کشور زن هستن و این کشور از برترین و اولین کشورهاییه که برای رفع تبعیض جنسیتی اقدام کرده. نیوزلند علاوه بر صدرنشینی در این شاخص کم‌فسادترین کشور در جهان هم هست.

پایتخت کشور نیوزلند شهر ولینگتونه و از لحاظ جغرافیایی شهر ولینگتون در جنوب این کشور قرار گرفته. شهر آوکلند هم از دیگر شهرهای مهم کشور نیوزلند به شمار میاد که برای مهاجرت بسیار هم مورد توجه ایرانی‌ها قرار می‌گیره.

از اونجایی که بخش زیادی از جمعیت کشور نیوزلند از اروپا به اونجا مهاجرت کردن. در کشور نیوزلند دولت‌ها تمرکز بسیار زیادی بر روی کشاورزی دارن و می‌شه گفت کشاورزی در این کشور با استفاده از نوین‌ترین روش‌ها انجام می‌شه و از لحاظ اقتصادی اهمیت بسیار زیادی داره.

اگه قصد مهاجرت به کشور نیوزلند رو دارید، لازمه بدونید این کشور بسیار کشور توسعه‌یافته‌ایه و نه تنها چیزی از کشورهای اروپایی کم نداره بلکه از لحاظ شاخص‌های مختلف در وضعیت بهتری قرار داره.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!