خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

خرید بیزینس در کانادا

فهرست مطالب

خرید بیزینس در کانادا

آزادی اجتماعی، شرایط مساعد برای زندگی، اقتصاد پویا و فعال و… باعث شده تا امروزه کانادا یکی از کشورهایی باشد که متقاضیان مهاجرت از سراسر دنیا، این کشور را به‌عنوان مقصد محبوب خود انتخاب کنند. یکی از راه‌های مهاجرت به این کشور، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است که در مطلبی در وب‌سایت به طور مفصل به انواع آن پرداختیم. اخذ اقامت از طریق خرید بیزینس در کانادا یکی از انواع روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری است که در این روش شما به‌جای راه‌اندازی و تأسیس شرکت و کسب‌وکار در کانادا، امتیاز کسب‌وکاری فعال در کانادا را خریداری می‌کنید و از این طریق اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده‌تان دریافت می‌کنید. در این مطلب از وب‌سایت قصد داریم تا به‌صورت جامع و کامل به خرید بیزینس در کانادا و شرایط دریافت اقامت دائم کانادا از این روش بپردازیم و جزئیات این روش را مورد بررسی قرار دهیم؛ بنابراین، اگر علاقه‌مندید تا در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس اطلاعاتی را به دست آورید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

آموزش های ویزای کانادا

با استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا، از چه مزایایی بهره‌مند می‌شویم؟

یکی از مهم‌ترین سؤالات شما در مورد مزایای استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا است. این برنامه مهاجرتی مزایای بسیار جالب‌توجهی را برای متقاضیان به همراه خواهد داشت و از این رو، هم اکنون یک سوم کسب‌وکارهای موجود در کانادا متعلق به مهاجران است! این دسته از مهاجران از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا یا ایجاد کسب‌وکار در کانادا استفاده کرده‌اند و هم‌اکنون از مزایای این برنامه‌های مهاجرتی بهره می‌برند.

با استفاده برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا شما می‌توانید با دریافت یک ویزای اقامت موقت (یک یا دوساله) به کشور کانادا مهاجرت نمایید و با خرید بیزینس در کانادا، مشغول به فعالیت در کسب‌وکار خود شوید. پس از گذشت یک سال از مهاجرت به این کشور و خرید بیزینس در کانادا، شما قادر خواهید بود تا برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. از ابتدای امر شما می‌توانید همراه همسر و فرزندان خود به کانادا بروید و مشکلی از بابت دوری از خانواده نخواهید داشت. این موضوع سبب می‌شود تا با برخی از مشکلات مهاجرت مانند احساس غربت و تنهایی مواجه نشوید. پس از مهاجرت به کانادا از طریق خرید کسب‌وکار، شما می‌توانید بر روی بیزینس خودتان تمرکز کنید و فعالیت‌های خود را جلو ببرید و همسرتان قادر خواهد بود تا شغل دیگری و به شکل تمام‌وقت را انتخاب کند و مشغول به کار شود. فرزندان شما نیز می‌توانند از خدمات شهروندی مانند تحصیل رایگان استفاده نمایند و در بهترین مدارس و دانشگاه‌های جهان آموزش ببینند.

شرایط خرید بیزینس در کانادا

شاید در نگاه اول، به‌دست‌آوردن چنین موقعیت فوق‌العاده‌ای سخت و دور از دسترس به نظر برسد؛ اما شایان‌ذکر است که استفاده از این برنامه مهاجرتی چندان سخت نیست و شما می‌توانید با همکاری یک وکیل یا مؤسسه مهاجرتی کاربلد از این برنامه مهاجرتی استفاده نمایید. در ادامه به بررسی شرایط خرید بیزینس در کانادا و استفاده از این برنامه مهاجرتی می‌پردازیم.

 

مدرک تحصیلی:

یکی از نکات مثبت برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا این است که امکان مهاجرت حتی با مدرک دیپلم نیز فراهم است و شما نیازی به مدارک دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی نخواهید داشت و بهره‌مندی از مدرک تحصیلی دیپلم کفایت می‌کند.

 

مدرک مهارت زبان:

 شاید مشکل بسیاری از افراد برای مهاجرت به کانادا و سایر کشورها، دریافت مدرک مهارت زبان است؛ اما جالب است بدانید که در برای استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس حتی به مدرک مهارت زبان نیز نیاز نخواهید داشت؛ البته شما باید در حد برقراری ارتباط ساده و معمولی بتوانید با نیروها، کارمندان و مسئولین کشور کانادا ارتباط برقرار کنید اما نیازی به مدارکی مانند آیلتس نخواهید داشت. ضمناً برخورداری از مدارک مهارت زبانی مانند آیلتس شانس شما برای موفقیت پرونده مهاجرتی‌تان را افزایش خواهد داد.

 

سابقه کاری و مدیریتی:

خرید بیزینس در کانادا یعنی شما قرار است مالک و مدیر یک کسب‌وکار در این کشور باشید و بدیهی است که برای این کار باید از شایستگی‌های لازم برخوردار باشید؛ از این رو، یکی از شرایطی که برای مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا مطرح شده، بهره‌مندی از سابقه کاری و مدیریتی است. مدت‌زمان دقیق و مشخصی در مورد میزان سابقه کاری و مدیریتی برای استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا مطرح نشده؛ اما برخورداری از سه سال سابقه مدیریتی می‌تواند رزومه بسیار خوبی برای شما به‌حساب بیاید. شما برای اثبات این سابقه کاری باید مدارک و اسناد معتبر و رسمی ارائه دهید و تاییدیه‌های لازم را دریافت نمایید.

حداقل سرمایه لازم برای خرید بیزینس در کانادا:

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در مورد استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا مطرح است، حداقل سرمایه لازم برای خرید یک کسب‌وکار است. این سرمایه به عوامل مختلفی از جمله ارزش برند مدنظر، حوزه فعالیت، محصول یا خدمات تولیدی، میزان مشتری و بازار هدف، محل فیزیکی بیزینس در کانادا، پتانسیل برای رشد و ترقی و… بستگی دارد و نمی‌توان مبلغ مشخصی را برای هر متقاضی اعلام کرد؛ اما حداقل سرمایه‌ای که باید برای استفاده از این برنامه مهاجرتی صرف کنید، 150 هزار دلار کانادا است.

 

مراحل استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا

مراحل و شرایط پیگیری و انجام اقدامات لازم برای استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا بسیار مفصل است و در این کلام نمی‌گنجد و شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره‌های موجود بر روی وب‌سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره‌های تخصصی کارشناسان بهره‌مند شوید. در این بخش تنها به بررسی این مراحل می‌پردازیم.

مراحل استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا به شرح زیر است:

  • یافتن بیزینس مرتبط با سوابق کاری و خرید آن
  • همکاری با عامل تجاری یا همان Bussiness Broker
  • عقد قرارداد و خرید بیزینس مدنظر از مالک
  • یافتن ملک و راضی کردن صاحب آن برای اجاره محل به یک فرد غیر کانادایی
  • ارائه یک بیزینس پلن قوی و دقیق برای اخذ مجوز کار و ویزا
  • درخواست برای اخذ مجوز LMIA (نامه ارزیابی تأثیر بر بازار کار کانادا)
  • اخذ مجوز کار در کشور کانادا و مهاجرت به این کشور

هزینه‌های مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس

همان‌طور که اشاره شد، شما برای خرید بیزینس در کانادا می‌بایست حداقل مبلغی در حدود 150 هزاردلار را صرف نمایید؛ اما در کنار این مبلغ شما باید مبالغی را به‌عنوان هزینه‌های مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزینس پرداخت نمایید. از جمله این هزینه‌ها می‌توان به هزینه اخذ ورک پرمیت یا همان مجوز کار (155 دلار کانادا برای هر نفر)، هزینه اخذ نامه LMIA (1000 دلار کانادا)، هزینه مجوز اقامت موقت (200 دلار کانادا برای هر نفر)، هزینه ویزای توریستی (100 دلار کانادا برای هر نفر) و هزینه انگشت‌نگاری و بیومتریک (85 دلار برای هر نفر) اشاره کرد. علاوه بر این هزینه‌ها، شما باید هزینه‌های مربوط به وکیل یا مؤسسه مهاجرتی، وکیل یا کارگزار بیزینسی و هزینه‌های اقامت خود در کانادا را نیز بپردازید. برخی از کسب‌وکارها نیاز به اثاثیه، تجهیزات و انبار خواهند داشت که در این صورت هزینه این موارد نیز به سایر هزینه‌های شما اضافه می‌گردند.

 

چه بیزینس‌هایی شانس بیشتری برای دریافت اقامت دائم برای فرد متقاضی به ارمغان می‌آورند؟

همان‌طور که اشاره شد، شما برای استفاده از برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا باید مجوز LMIA را دریافت نمایید و این مجوز تنها به کسب‌وکارهایی تعلق می‌گیرد که تأثیر مثبتی بر روی بازار کار کانادا داشته باشند و شرایط اقتصادی و کاری این کشور را بهبود ببخشند. از جمله بیزینس‌هایی که به صنعت و اقتصاد این کشور کمک می‌کنند و شانس شما را برای دریافت اقامت دائم کانادا افزایش می‌دهند، می‌توان به مشاغلی مانند کشاورزی، تولید و فراوری مواد غذایی، فناوری اطلاعات، شیلات و آبزی‌پروری، آموزش، هوافضا، معدن و توسعه مواد معدنی، امنیت سایبری، زیست‌پزشکی، منابع طبیعی، صنایع فرهنگی، انرژی، حمل‌ونقل، گردشگری، جنگل‌داری، فین‌تک، خدمات مالی، اقتصاد سبز، ویدئو و انیمیشن‌سازی و… اشاره کرد. مشاغلی که دارای ایده‌های نوین و جدید باشند نیز بسیار در کانادا مورد حمایت قرار می‌گیرند و می‌توانند سودآوری بسیاری برای صاحب کسب‌وکار داشته باشند؛ بنابراین، اگر فرد خلاقی هستید و به دنبال تأسیس یک کسب‌وکار خلاقانه و جدید هستید، کانادا برای شما بهشت است!

ضمناً باید اشاره کنیم که اگر کسب‌وکار و بیزینس مدنظر شما در لیست بالا نبود، به این معنا نیست که شما شانسی برای دریافت اقامت دائم از طریق برنامه مهاجرتی خرید بیزینس در کانادا نخواهید داشت؛ بلکه شانس شما کمتر خواهد بود؛ اما شما می‌توانید با ارائه رزومه قوی، مدرک زبانی (آپشنال) و یک بیزینس پلن طراحی‌شده و قدرتمند شانس خود را برای دریافت این نوع ویزا افزایش دهید.

آموزش های ویزای کانادا

جمع‌بندی

با بررسی این مطلب در مورد اخذ اقامت دائم از طریق خرید بیزینس در کانادا دریافتیم که شرایط استفاده از این برنامه مهاجرتی چندان سخت نیست و اگر شما با یک وکیل یا مؤسسه مهاجرتی کاربلد و باتجربه همکاری کنید، از شانس بالایی برای استفاده از این برنامه مهاجرتی بهره‌مند خواهید بود؛ بنابراین، پیشنهاد می‌شود تا کارهای مهاجرت خود به کانادا را از طریق خرید بیزینس به ما بسپارید و برای آینده خود با خیالی آسوده برنامه‌ریزی کنید. برای همکاری و همراهی با ما تنها کافی است تا با شماره‌های موجود بر روی وب‌سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره‌های تخصصی و رایگان ما بهره‌مند شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *