خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

ویزای توریستی کانادا

سلام 

قبل از هر چیز باید بدانید که اگر برای قانون جدید قصد اقدام دارید فرصت خیلی کوتاهی دارید و هر میزان دیرتر نسبت به تکمیل مدارک و ثبت درخواست اقدام کنید به علت تعداد درخواست های زیاد ایرانیان از اسفند گذشته، مدت زمان پاسخگویی به درخواست شما بیشتر و ریسک موفقیت پرونده شما کمتر میشه.

 

این صفحه قاطعانه کامل ترین و صادقانه ترین راهنمای اخذ ویزای توریستی کانادا ست که هیچ نقطه ابهامی برای شما باقی نخواهد گذاشت، پس اگر حوصله مطالعه یا دیدن ویدئو ها را ندارید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید تا به صادقانه ترین شکل شما را راهنمایی کنند.

تمدید قانون اپن ورک پرمیت کانادا تا 2025

اطلاعیه: از فوریه 2024 تا فوریه 2025، تبدیل ویزا برای ایرانیانی که با ویزای توریستی وارد این کشور میشوند بدون پیش شرط بوده و به انتخاب فرد امکان اخذ اپن ورک پرمیت (کاری) یا استادی پرمیت (تحصیلی) در مدت زمان کوتاه امکان پذیر می‌باشد. توجه داشته باشید این قانون فقط زمانی شامل حال شما میشود که با ویزای توریستی کانادا در این کشور حضور داشته باشید.

ویزای توریستی کانادا

 

خوش آمدید

شما در حال حاضر در حال مشاهده معتبر ترین و کامل ترین راهنمای اخذ ویزای توریستی کانادا هستید،

پس اگر یکبار با دقت مطالعه بفرمایید احتیاج به هیچ راهنمای دیگری ندارید.

 

ویزای توریستی کانادا با دعوتنامه یا بدون دعوتنامه؟ سابقه سفر شنگن به اخذ ویزای توریستی کانادا کمکی میکنه؟ چیکار کنم که ریجکت نشم؟ تنها اقدام کنم یا با همه ی اعضای خانواده؟ آیا سفارت کانادا مدارک را استعلام میگیره؟ خودم اقدام کنم یا به آژانس یا فرد دیگه ای بسپرم؟

 

این فقط چند نمونه از سوالاتی است که روزانه از ما در رابطه با ویزای کانادا پرسیده میشود

 

اما با تماس با هر آژانس یا مجموعه ای با پاسخ های مختلفی روبرو میشوید، یکبار و برای همیشه به تمامی این ابهامات پایان دهید و تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا هر آنچه باید در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا بدانید و تا به حال به شما نگفته اند را به شما بگوییم.

 

ما در این راهنما راز ورود به این کشور که در حال حاضر بهشت مهاجران است را برای شما فاش میکنیم حتی اگر به ضرر خودمان تمام شود.

 

برای شنیدن حقایق آماده اید؟

 

اول از همه با خود پروسه اخذ ویزای توریستی کانادا شروع میکنیم، این پروسه کاملا آنلاین است و به سادگی میتوانید با مراجعه به وب سایت Canada.ca اقدام به ساختن حساب کاربری نمایید و ویزای توریستی کانادا را درخواست نمایید.

 

لیست مدارک مورد نیاز اخذ ویزای توریستی کانادا در این فایل برای شما قرار داده شده است:

راز اخذ ویزای توریستی کانادا

فرقی نمیکند که نیت قلبی شما از رفتن به کانادا چیست، ابتدا باید آفیسر راضی شود که موارد زیر توسط شما جهت اخذ ویزای توریستی کانادا رعایت شده است:

 

حداقل شرایط ورود به کانادا را دارا میباشید

در سایت Canada.ca و در لیست مدارکی که برای شما قرار دادیم حداقل ها ذکر شده اند.

 

مدارک ارسالی از طرف شما واقعی است

یعنی هیچگونه مدرک تقلبی در بین مدارک جهت درخواست ویزای توریستی کانادا شما نتواند پیدا کند.

 

نیت شما در کاور لتر شما قانع کننده باشد ( در ادامه انواع مدارکی که باید آپلود کنید توضیح داده میشود)

مثلا فردی که تا به حال هیچ سفری به کشور دیگری نداشته با عنوان نمودن این موضوع که من میخواهم کشور شما را ببینم و من گردشگر هستم، باعث تناقض در ذهن آفیسر و در نتیجه ریجکت شدن پرونده خود میگردد.

 

آفیسر مطمئن شود شما قصد بازگشت به کشور خود را دارید

تمام وابستگی های کاری، مالی و عاطفی یا خانوادگی در کنار سوابق سفر و ویزاهای شما میتواند برای آفیسر اطمینان خاطر باشد.

 

افراد زیادی هستند که با رعایت تمامی این موارد و با ارائه چند برابر مدارک و شرایط مورد نیاز در اخذ ویزای توریستی کانادا ریجکت میشوند پس مشکل کجاست؟

 

مهم ترین راز در اخذ ویزای توریستی کانادا چیدن پازل برای آفیسر است، همانقدر که ساده به نظر می آید، پیچیده است.

خب حالا شما راز را میدانید، بهتر است وارد جزئیات شویم …

 

کلیشه های آژانس های مسافرتی

شرایط کلی که هر آژانس یا مجموعه ای برای اخذ ویزای توریستی کانادا به شما میگوید شامل موارد زیر میشود:

 

شما حداقل 2 سابقه سفر شنگن نیاز دارید (سود بیشتر برای مجموعه ها)

اگر دعوتنامه ندارید شانس شما کم است

شما تمامی درآمد ها و دارایی های خود را باید نشان دهید

هرچقدر تمکن مالی شما و گردش حساب شما بیشتر باشد بهتر است

تکمیل تراول پلن را ما انجام میدهیم (و برای تمامی مسافران مشابه انجام میدهد)

کاور لتر را ما مینویسیم (و با کلیشه های همیشگی کاور لتر را پر میکند)

و موارد این چنینیه دیگر که بار ها شنیده اید

 

ما در ادامه با یک مثال واقعی کل پروسه را برای شما توضیح داده ایم …

حتما این ویدئو هم تا انتها ببینید

ما حتی آموزش نحوه اخذ ويزاي توريستي كانادا را به طور کامل برای شما تهیه کرده ایم که در زیر قابل مشاهده است

آموزش های ویزای کانادا

خب برای روشن شدن قضیه بیایید با یک مثال پیش برویم تا پروسه برای شما کاملا روشن شود:

 

رها 30 سال سن دارد، تا به حال به کشور های نزدیک مثل ترکیه و دبی سفر داشته است، سابقه سفر شنگن ندارد و مجرد است، شغل رها آرایشگری است و یک آرایشگاه دارد، حدود 400 میلیون تومان در بانک دارد، یک خودرو دارد و گردش حساب رها که مجموعه ای از واریز ها و برداشت ها میشود در حدود 100 میلیون تومان در ماه است.

 

اگر بر طبق کلیشه ها پیش برویم رها ابتدای امر باید یک یا دو سفر شنگن برود تا شانس وی برای اخذ ویزای توریستی کانادا افزایش یابد ولی آیا سابقه سفر شگن واقعا تا این اندازه تاثیر گذار است؟

 

سابقه سفر شنگن برای ویزای کانادا

بر خلاف باور عموم که توسط مجموعه ها القا شده سابقه سفر شنگن شرط لازم و کافی برای اخذ ویزای توریستی کانادا نیست!

 

برمیگردیم به نحوه بررسی توسط آفیسر صدور ویزای توریستی کانادا، آفیسر ها مجموعه ای از متغییر ها را برای تصمیم گیری در جهت صدور یا عدم صدور ویزا برای افراد در نظر میگیرند.

 

ابتدا مهم ترین موضوع اظهارات خود متقاضی یا sop متقاضی است که در آن نیت و هدف خود را از درخواست این ویزا بیان کرده است و با توجه به آن و تراول پلن یا برنامه سفری که توسط متقاضی ارائه میشود مدارک و شرایط و سوابق بررسی میگردد.

 

حال فکر میکنیم که رها به یک مجموعه با تجربه و دلسوز مراجعه کرده است یا با تحقیق کامل خود انجام امور درخواست ویزای توریستی کانادا را شروع کرده است.

رها باید هوشمندانه عمل کند و شروع به چیدن پازل خود نماید.

 

ابتدا باید توجیح خوبی برای سفر به کشوری در آن سر دنیا ارائه دهد، با توجه به شرایط رها میتوانیم موارد این چنینی را در نظر بگیریم:

رها قصد شرکت در یک ایونت آرایشگری را دارد که در کانادا قرار است انجام شود.

رها قصد شرکت در نمایشگاهی را دارد که مربوط به آرایشگران است و بنا به دلایل مختلف این نمایشگاه خاص که در کانادا برگزار میشود مورد نظر وی است.

رها قصد شرکت در کارگاه آموزشی چند روزه ی مربی آرایشگری ای را دارد که در کانادا قرار است برگزار شود.

رها برای آموزش در دوره ای به کانادا دعوت میشود.

رها از طرف خانواده برای ملاقات آنها دعوتنامه دارد.

و موارد دیگری که به ذهن رها میرسد …

خب موارد بالا مثال هایی از دلایل سفر و اظهاراتی که رها به آفیسر میتواند ارائه کند میباشد، با توجه به این اهداف رها حداقل شروط مالی برای ورود به این کشور را نیز داراست.

 

ریجکتی ویزای توریستی کانادا

کافیست رها با توجه به شرایطی که دارد خود را گردشگر و عاشق سفر (یک کلیشه برای ریجکت شدن) معرفی کند تا آفیسر وی را ریجکت کند.

 

خب میرسیم به دو مورد بعدی یعنی:

مدارک و اطمینان دادن به آفیسر برای بازگشت به کشور مقصد

رها با توجه به موارد ارائه شده توسط سایت، یعنی مدارک هویتی، مالی و شغلی باید نسبت به ترجمه این مدارک و آپلود آنها اقدام کند، و نسبت به پر کردن فرم های ارائه شده اقدام و آپلود آنها را در سایت انجام دهد یا مشاور وی این امور را انجام دهد.

 

اما حالا آفیسر با توجه به سن و وضعیت تاهل رها نگران بازگشت وی به ایران بعد از اتمام برنامه سفری وی است.

 

یکی از عمده دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا “عدم بازگشت” است

در نامه ریجکتی بسیاری از متقاضیان این مورد مشاهده میشود که آفیسر عنوان میکند به بازگشت متقاضی به کشور خود بعد از اتمام مدت ویزا اطمینان ندارد.

 

حالا چه باید کرد؟

رها باید تمامی مواردی که وی را به کشور خود مرتبط میسازد و باید برای آنها بازگردد را با جزئیات ذکر نماید با توجه به شرایط رها موارد زیر قابل ذکر است:

 

آرایشگاه رها که کسب و کار او محسوب میشود تحت مدیریت وی است و باید در کمترین زمان ممکن به آرایشگاه بازگردد (ذکر وضعیت کسب و کار و تعداد کارمندان و … میتواند تاثیر گذار باشد).

 

پدر، مادر، خواهر و برادر رها، وابستگی او به آنها و احتیاج پدر و مادر پیر او به بودن رها در کنارشان از دلایل دیگر او برای بازگشت به ایران است.

فکر میکنم تا اینجا با نحوه چیدن پازل برای رسیدن به نتیجه آشنا شدید.

 

توجه کنید که این پازل برای هر فردی منحصر به فرد بوده و باید شرایط متقاضی کاملا بررسی شود، شاید در مواردی اقداماتی برای کم یا زباد کردن مانده حساب و یا حتی ایجاد سابقه سفری مورد نیاز باشد ولی باز هم توجه کنید هیچ موردی به تنهایی به قطع منجر به اخذ ویزای توریستی کانادا نمیشود و مجموعه این موارد درکنار هم نتیجه را حاصل میکنند.

 

خب از اینجا به بعد به شرایط، مفاهیم ویزای توریستی کانادا و مدارک و همان مواردی که بارها شنیده اید میپردازیم، ولی قبل از آن یک سوال پر تکرار هم پاسخ میدهیم …

استعلام مدارک توسط سفارت کانادا

اجازه دهید این سوالات پر تکرار هم پاسخ دهیم

 

آیا با ویزای توریستی کانادا میتوان در کانادا کار کرد؟

خیر

 

آیا با ويزاي توريستي كانادا میتوان در کانادا تحصیل کرد؟

خیر

 

آیا ویزای توریستی کانادا را میتوان تبدیل کرد؟

بله ولی نه، خب این به چه معنیست؟ ویزای توریستی کانادا تبدیل نمیشود، ولی میتوانید در مدتی که در خاک کانادا هستید با پیدا کردن شغل مناسب یا گرفتن پذیرش از یک مرکز آموزشی درخواست ویزای دیگری دهید، که در این حالت اگر با درخواست ویزای شما موافقت شود، ویزای مولتی شما باطل میشود و ویزای جدید صادر میگردد.

مهم! توجه داشته باشید به هیچ عنوان قبل از ورود به کانادا درخواست ویزای دیگری ندهید یا هنگام ورود به کانادا مدارکی مثل رزومه کاری همراه نداشته باشد زیرا منجر به باطل شدن ویزای شما میشود و از ورود شما به کانادا ممانعت به عمل می آید.

با ویزای مولتی کانادا به کدام کشورها میتوان سفر کرد

با ویزای مولتی کانادا به کشورهای زیر بدون ویزا میتوانید سفر کنید، البته در نظر داشته باشید که تعداد کشورها در واقع بیشتر است ولی به این علت که ملیت هم تاثیر گذار است، ما فقط کشورهایی که ایرانیان با داشتن ویزای کانادا میتوانند به آنها سفر کنند را در ادامه ذکر کرده ایم:

 

Mexico

Belize

Costa Rica

Panama

Anguilla (British Territory)

Bermuda (British Territory)

British Virgin Islands (British Territory)

Cuba

Dominican Republic

Turks and Caicos (British Territory)

Armenia

Georgia

Montenegro

North Macedonia

United Kingdom

Egypt

Thailand

 

در نظر داشته باشید که قبل از ورود به این کشور ها شما حداقل یکبار باید به کانادا سفر کرده باشید و مدت زمانی که میتوانید در این کشورها بمانید بر اساس قوانین هر کشور متفاوت میباشد، برخی کشور ها برای شما ویزای فرودگاهی صادر میکنند که مستلزم هزینه است.

هزینه‌ اخذ ویزای کانادا

مدت زمان ویزای توریستی کانادا

اگر در مورد مدت زمان ويزاي توريستي كانادا سوال دارید، ویزای کانادا بر اساس قوانین ویزای توریستی حداکثر به مدت 10 سال و بر اساس اعتبار پاسپورت صادر میگردد. چون مدت اعتبار پاسپورت ایرانیان 5 سال است این ویزا به مدت حداکثر 5 سال برای ایرانیان صادر میگردد، به همین دلیل به ویزای توریستی کانادا، ویزای 5 ساله کانادا هم گفته میشود. به عنوان مثال اگر پاسپورت شما 4 سال اعتبار داشته باشد، ویزای شما به مدت 3 سال و 10 ماه صادر میگردد.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای توریستی کانادا

بسیاری از افراد از طریق ویزای ویزیتوری کانادا به این کشور مهاجرت میکنند، اما چطور؟ به این علت که مدت زمان پاسخگویی سفارت کانادا نسبت به بسیاری از طرق اقامتی یا کاری طولانی است، اکثر افراد از طریق ویزای کانادا وارد این کشور شده و سپس اقدام به اخذ اقامت یا اخذ ویزای متفاوت می نمایند. به این صورت مسیر اخذ ویزاهای کاری و … و همچنین اقامت دائم کانادا ساده تر و کوتاه تر می شود.

فرم اخذ ویزای توریستی کانادا بهترین قیمت بالاترین شانس کمترین زمان

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یک نوع ویزا برای افرادی است که قصد دارند برای مدت کوتاهی-معمولا 6 ماه یا کمتر-در کانادا اقامت داشته باشند. این نوع ویزا با هدف گردشگری، تجارت، دیدارهای خانوادگی و غیره اصادر میشود.

 

اگر یکی از این نوع ویزا‌ها را دارید، یعنی به طور موقت اجازه ورود و اقامت در کانادا را دارید. با این ویزا به شما اجازه نمی‌دهند که برای تابعیت کانادا درخواست دهید یا مدارک دولتی کانادا را دریافت کنید یا بخواهید از مزایای دولتی مانند بیمه سلامت کانادا استفاده کنید.
شما فقط می‌توانید با همان هدفی که اعلام کردید در کانادا بمانید و اجازه کار یا تحصیل در یک برنامه بلندمدت را ندارید.

 به هیچ عنوان با این نوع ویزای توریستی کانادا مجاز به کار کردن نیستید. همچنین باید ثابت کنید که قصد دارید به کشور خود برگردید و در کانادا نمی‌مانید.

 

چه کسانی به ویزای توریستی کانادا نیاز دارند؟

بیشتر افراد از کشور‌های مختلف نیاز به ویزای توریستی کانادا دارند تا بتوانند به این کشور سفر کنند. کشور‌هایی مانند افغانستان، بحرین، بلاروس، بنگلادش، کلمبیا، چین، کوبا، مصر، اکوادور، دومینیکا، هند، اندوزی، ایران، کویت، مالزی، پرو، سومالی، ترکیه، تایلند و به‌طور کلی اکثر کشور‌های آسیایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی، جزو آن‌ها قرار می‌گیرند.

نمونه کاورلتر برای ویزای توریستی کانادا

توجه بفرمایید که این کاور لتر یک مثال ساده و صرفا برای آشنایی شما با مفهوم این نامه است:

 

I, [Your Name], am a travel agent with 8 years of experience in the industry. I would like to visit Canada from July 5th to July 20th in order to gain more knowledge and insight into the country’s tourism industry. I believe this will be beneficial to my job and enhance my skills as a travel agent.

I have a yearly income of 10,000 dollars and a savings of 300,000 dollars, as well as ownership of a house and two cars. These assets demonstrate my financial stability and ability to support myself during my stay in Canada.

My main destination in Canada is Vancouver, and I plan to spend most of my time sightseeing and exploring the city’s tourist attractions. I also hope to learn more about Canadian culture and the history of the country.

I have no previous travel history, but I am committed to abiding by the conditions of my visitor visa and have no intention of overstaying or immigrating to Canada. I have a strong attachment to my home country, my work, and my family, and I fully intend to return after my visit to Canada.

I am grateful for the opportunity to visit Canada and I assure the visa officer of my intention to comply with the rules and regulations of the country.

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا بر حسب هدفی که از سفر دارید، بر چند نوع است. ویزاهای زیر به این دسته تعلق دارند:

 

 • Visitor Visa (ویزای توریستی کانادا)

ویزایی است که به شما اجازه می‌دهد برای مقاصد گردشگری به کانادا سفر کنید.

 

 • Super Visa (سوپر ویزای کانادا)

ویزای والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ‌های شهروندان کانادایی است که برای ملاقات با فرزندان یا نوه‌های خود برای یک مدت زمان طولانی-حداکثر تا 2 سال در هر بار-صادر می‌شود.

 

 • Diplomatic and Official Visa (ویزای دیپلماتیک و رسمی)

ویزای مقامات دولتی یا دیپلمات‌های کشورهای خارجی است که برای انجام وظایف و مسئولیت‌های رسمی خود به کانادا سفر می‌کنند.

 

 • Courtesy Visa (ویزای حسن نیت)

این ویزا برای افرادی است که مقام دولتی یا دیپلمات نیستند و نمی‌توانند ویزای دیپلماتیک و رسمی دریافت کنند، اما از مقام و جایگاه مهمی برخوردارند.

 

 • Facilitation Visa (ویزای تسهیل)

این ویزا به افرادی اعطا می‌شود که تابعیت دوگانه کانادایی دارند، اما به دلیل شرایطی که خارج از کنترل آنها بوده است، گذرنامه کانادایی ندارند. کنسولگری برای ورود آنها به کانادا یک ویزای تسهیل برای گذرنامه خارجی ایشان صادر می‌کند.

 

 • Business Persons and Business Delegations Visa (ویزای کسب و کار یا نمایندگی)

برای افرادی است که به قصد تجارت، شرکت در جلسات، کارگاه‌ها، کنفرانس‌ها یا نمایشگاه‌های تجاری به کانادا سفر می‌کنند.

 

 • Persons wishing to enter Canada for the purpose of giving birth (افرادی که به قصد زایمان وارد کانادا می‌شوند)

این ویزا به خانم‌هایی اعطا می‌شود که قصد دارند فرزند خود را در کانادا به دنیا بیاورند، زیرا هر کودکی که در کانادا متولد شود شهروند این کشور محسوب خواهد شد.

 

 • Intending Organ Donors Visa (ویزای اهداکنندگان عضو)

برای کسانی است که می‌خواهند اعضای بدن خود را به یک مقیم دائم کانادا یا شهروند کانادایی اهدا کنند.

 

 • Dual Intent Visa (ویزای دو منظوره)

برای کسانی است که می‌خواهند به طور موقت در کانادا اقامت داشته باشند، اما قصد دارند برای ویزای دائم هم درخواست بدهند و این مسئله را در درخواست اصلی خود قید کرده‌اند.

انواع ویزای توریستی کانادا بر اساس دفعات ورود

اگر قصد دارید به کشور کانادا سفر کنید بهتر است بدانید که به طور کلی ما دو نوع ویزای توریستی برای کشور کانادا داریم که هر دو معتبر می باشند و بعد از پایان تاریخ انقضا نمی شود دوباره  از آن استفاده کرد.

 

ویزای توریستی کانادا یک بار ورود: همانطور که از نام این ویزای توریستی مشخص است شخص فقط یکبار با این ویزای توریستی کانادا می تواند وارد این کشور شود و بعد از ترک کشور کانادا دوباره برای ورود به خاک این کشور باید ویزا بگیرد.

البته لازم به ذکر است با این ویزا می توانید به کشور ایالت متحده آمریکا بروید و دوباره به کشور کانادا بازگردید بدون اینکه ویزای مجدد گرفته شود.

 

ویزای توریستی کانادا چند بار ورود: همانطور که از نام این نوع ویزای توریستی کانادا مشخص است، شخص می تواند هر چند بار که خواست وارد خاک کشور کانادا شود فقط باید به تاریخ پاسپورت توجه داشته باشید. در هر بار ورود به خاک کانادا شخص تا 6 ماه می تواند بدون هیچ محدودیتی در این کشور اقامت داشته باشد. این نوع ویزای توریستی یک ماه پیش از پایان تاریخ پاسپورت باطل می شود.  

 

شرایط درخواست ویزای توریستی کانادا

برای دریافت ویزای توریستی کانادا باید شرایط زیر را داشته باشید:
• داشتن حداقل سن ۱۸ سال
• داشتن گذرنامه معتبر
• ترجمه مدارک به زبان انگلیسی یا فرانسوی
• عدم سوء پیشینه
• پرداخت هزینه درخواست
• امضا و پر کردن فرم VAC
• کپی از سوابق سفر به کشور‌های دیگر (در صورت داشتن)
• اثبات تمکن مالی
• گذراندن مرحله مصاحبه
• دادن آزمایش‌های پزشکی
• باید ثابت کنید هدف شما از رفتن به این کشور تحصیل یا کار نیست.

 

هزینه درخواست ویزای توریستی کانادا

هزینه درخواست برای هر شخص حدود ۱۰۰ دلار کانادا است. اگر نیاز به انگشت‌نگاری باشد، هزینه آن حدود ۸۵ دلار کانادا و هزینه مراحل پیکاپ پاسپورت حدود ۴۵ دلار کانادا خواهد بود.

 

مدت زمان دریافت ویزای توریستی کانادا

معمولا مدت زمان مراحل انجام ویزای توریستی کانادا از ۸ تا ۴۰ روز است. با‌این‌حال روند انجام این نوع ویزا به کشوری بستگی دارد که در آن زندگی می‌کنید. در نتیجه، باید حدود یک ماه برای دریافت این نوع ویزا صبر کنید.

 

اعتبار ویزای توریستی کانادا

معمولا این نوع ویزا حدود ۶ ماه اعتبار دارد.

 

آوردن وابستگان به کانادا

وابستگان شما مانند همسر و فرزندان می‌توانند با متقاضی به این کشور سفر کنند. با وجود این، باید فرم درخواست جداگانه‌ای را پر کرده و هزینه‌های درخواست را پرداخت کنند.

 

انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا دو نوع است، ویزای یکبار ورود و ویزای مولتی. ویزای یکبار ورود به گردشگران خارجی اجازه می‌دهد تا به کانادا تنها یکبار وارد شوند، اما با ویزای مولتی کانادا یا چند بار ورود، متقاضیان می‌توانند تا زمانی که ویزای کانادا آن‌ها معتبر است، به این کشور وارد یا از آن خارج شوند.

مسافران با این ویزا می‌توانند در طول شش ماه به کانادا بروند یا خارج شوند و مدت آن معمولا تا ۱۰ سال نیز معتبر است. اگر مدارک دیگری مانند مجوز تحصیلی یا مجوز کاری داشته باشید، به‌طور خودکار به شما ویزای توریستی چند بار ورود را می‌دهند.

اگر به‌طور موقت می‌خواهید در طول تحصیل یا کار کشور را ترک کنید، نیازی به ویزای توریستی جدید نخواهید داشت، زیرا می‌توانید با داشتن این ویزا تا زمان پایان اعتبار آن دوباره به این کشور بازگردید.

هزینه‌های انگشت‌نگاری (Biometrics fee) ويزاي توريستي كانادا

اگر سفارت از شما بخواهد تا برای بررسی ویزای درخواستی، مدارک مربوط به انگشت‌نگاری خود را ارسال کنید‌، هزینه‌های مربوط به این کار هم به عنوان بخشی از هزینه ویزای توریستی کانادا به هزینه کلی شما اضافه می‌شود. این هزینه شامل عکس دیجیتال و گرفتن اثر انگشت می‌شود. .

نوع هزینه

دلار کانادا

هزینه انگشت‌نگاری به ازای هر نفر

85

هزینه انگشت‌نگاری برای اعضای خانواده 2 نفر یا بیشتر

170

هزینه انگشت‌نگاری برای گروه‌های 3 نفره یا بیشتر از هنرمندان 

255

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

برای سفر به کانادا مدارک زیر را باید داشته باشید:

• داشتن پاسپورت معتبر با حداقل دو صفحه خالی و اعتبار شش ماهه
• پر کردن فرم درخواست ویزای توریستی کانادا
• اثر انگشت یا تشخیص هویت
• رسید حساب بانکی
• برگه رزرو هتل که برای هر فرد مسافر باید جداگانه ارائه دهید.
• دعوتنامه از خانواده یا دوستان
• نامه‌ای که در آن توضیح می‌دهید چرا دولت کانادا باید به شما این نوع ویزا را بدهد.
• دو قطعه عکس
• نامه مرخصی کاری یا اشتغال به کار که نشان دهد بعد از انقضای ویزا به کشور خود برمی‌گردید.
• داشتن مدرک اشتغال به تحصیل در کشور خود (در صورت دانشجو بودن)

 

مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا

مراحل گرفتن این نوع ویزای کانادا به‌شکل آنلاین یا کاغذی به شرح زیر است.

• ابتدا وب‌سایت CIC را با دقت مطالعه کنید و از تمام اطلاعات و شرایط دریافت این ویزا آگاه شوید.
• یکی از دو روش کاغذی یا آنلاین را انتخاب کنید.
• پر کردن فرم‌های‌ درخواست ۵۲۲۷IMM، ۵۷۰۷IMM، ۵۶۴۵ IMM و ۵۲۷۵IMM (این فرم‌ها را می‌توانید از وب‌سایت رسمی کانادا دانلود کنید.)
• پرداخت هزینه درخواست با کارت اعتباری
• رفتن به نزدیک‌ترین کنسولگری یا سفارت کانادا با مدارک مورد نیاز، عکس و گذرنامه
• ارائه انگشت نگاری و عکس
• ثبت فرم درخواست در سفارت کانادا
• دریافت رسید از کنسولگری با کد رهگیری
• پیگیری درخواست این نوع ویزا

 

دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

این نوع ویزای توریستی کانادا ممکن است به دلایلی مانند ناقص بودن مدارک، نداشتن دلیل محکم برای بازگشت به کشور، اثبات نکردن تمکن مالی، نگذراندن مرحله مصاحبه با موفقیت، مدارک نامعتبر و دادن اطلاعات غلط رد شود.

دعوت‌نامه برای ویزای توریستی کانادا

دعوت‌نامه‌ی ویزای توریستی کانادا یک نامه‌ی ساده و امضاشده از جانب شخصی است که در کانادا می‌شناسید و شما را به موجب آن نامه به کانادا دعوت می‌کند.

 

این شخص می‌تواند دوست، خانواده یا شریک کاری شما باشد، اما باید کسی باشد که با او رابطه نزدیک دارید تا بتواند هویت و هدف شما را از سفر به کانادا تأیید کند.

 

دعوت‌نامه اساسا درخواست یک شهروند کانادایی از کنسولگری کانادا است تا ویزای شما را صادر کند و اجازه ورود به این کشور را به شما بدهد. همچنین نوعی ضمانت از طرف دعوت‌کننده به کنسولگری است که تضمین می‌کند شما درباره قصدتان برای ورود به کانادا اطلاعات غلط نداده‌اید، کانادا را ترک می‌کنید و بیش از موعد ویزا در این کشور نمی‌مانید.

همچنین تضمین می‌دهد که در صورت لزوم فرد رعوت کننده از شما حمایت مالی خواهد کرد.

 

در حال حاضر بالاترین شانس دریافت ویزای توریستی کانادا برای افرادیست که از اقوام درجه یک دعوتنامه دارند.

 

چه کسی می‌تواند دعوت‌نامه ویزای کانادا را بنویسد؟

همانطور که گفتیم، هر کسی که او را خوب بشناسید می‌تواند دعوت‌نامه ویزای شما را بنویسد. این شخص می‌تواند یک عضو نزدیک خانواده مانند والدین، خواهر و برادر، همسر، فرزند و غیره، یک دوست صمیمی و یا شریک تجاری شما باشد، در صورتی که برای تجارت به کانادا سفر می‌کنید.

یک شرط مهم در هر موردی این است که شخص ارسال‌کننده‌ی دعوت‌نامه مقیم دائم یا شهروند کانادا باشد. شخصی که یک مهاجر غیرقانونی است یا از وضعیت قانونی لازم در کانادا برخوردار نیست، نمی‌تواند برای شما دعوت‌نامه بفرستد.

دعوت‌کننده باید از یک موقعیت مناسب، شغل خوب و درآمد کافی برخوردار باشد تا دعوت‌نامه ارسالی وی بر تصمیم کنسولگری کانادا برای اعطای ویزا به شما تأثیر مثبت بگذارد.

 

شرایط دعوت‌نامه برای کانادا چیست؟

دعوت‌نامه ویزای توریستی کانادا از منظر اطلاعاتی که می‌بایست ارائه شود، دارای چند شرط اساسی است. شخصی که دعوت‌نامه را می‌نویسد، باید تمام جزئیات زیر را در نظر بگیرد؛ در غیر این صورت، کنسولگری کانادا دعوت‌نامه را قبول نمی‌کند و حتی ممکن است شانس شما را برای دریافت ویزای کانادا کاهش دهد.

 

الزامات دعوت‌نامه بر سه نوع هستند:
• اطلاعات متقاضی ویزا
• اطلاعات شخصی که از متقاضی دعوت می‌کند
• اطلاعات خاص برای سوپر ویزا

 

اطلاعات متقاضی ویزای توریستی کانادا

دعوت‌نامه باید اطلاعات متقاضی ویزا را شامل شود:

• نام کامل (نام و نام خانوادگی)
• تاریخ تولد
• اطلاعات تماس (شماره تلفن و ایمیل)
• آدرس دقیق
• رابطه متقاضی با شخص دعوت‌کننده
• هدف از سفر به کانادا
• مدت زمان سفر
• محل اقامت متقاضی در کانادا و نحوه پرداخت هزینه اقامت
• تاریخ ورود شخص به کانادا و تاریخ خروج از این کشور

 

اطلاعات شخص دعوت‌کننده از متقاضی

دعوت‌نامه کانادا باید اطلاعات مربوط به شخص دعوت‌کننده از متقاضی را نیز شامل شود:

• نام کامل (نام و نام خانوادگی)
• تاریخ تولد
• اطلاعات تماس (شماره تلفن و ایمیل)
• آدرس دقیق در کانادا
• وضعیت شخص در کانادا (مقیم یا شهروند دائم) با ارائه یک نسخه از برگه وضعیت:
o کارت شهروندی یا گذرنامه کانادایی، در صورتی که فرد دارای تابعیت کانادا باشد
o گواهی تولد کانادایی، در صورتی که فرد در کانادا متولد شده باشد
o یک نسخه از کارت اقامت دائم یا IMM 1000 (Proof of Landing document)، در صورتی که فرد اقامت دائم داشته باشد
• عنوان شغلی
• نام و تاریخ تولد اعضای نزدیک خانواده و بستگان (همسر یا زوج عرفی و فرزندان)
• تعداد افرادی که در خانه شما هستند، از جمله افرادی که تحت حمایت دارید یا کسانی که برنامه حمایت مالی آنها هنوز در جریان است)

جاذبه های توریستی کانادا

کشور کانادا دارای طبیعتی بکر و زیبا است و برای اشخاصی که به دنبال آرامش و طبیعت گردی هستند مکانی مناسب برای گذراندن ایام تعطیل می باشد ما سعی می کنیم قبل از هر چیز شما را در ابتدا با چند مکان مهم و زیبای این کشور آشنا کنیم.

آبشار نیاگارا: این آبشار زیبا در مرز آمریکا و کانادا قرار دارد بزرگترین آبشار دنیا است، ارتفاع این آبشار 57 متر است. از آبشار نیاگارا یک ساعت تا شهر تورنتو به وسیله رانندگی با ماشین فاصله است.

پارک ملی بنف: پارک ملی بنف یکی از پارک های زیبا با مناظر چشم نواز و بی نظیر در کشور کانادا است. این پارک در مرکز کوه راکی قرار دارد و نزدیک شهر البرتا است. در پارک ملی بنف دریاچه زیبای لوئیز قرار دارد، شما با رفتن به این پارک می توانید علاوه بر بهره بردن از طبیعت زیبا و چشم نواز زمستانی از ورزش اسکی در این منطقه لذت کافی ببرید.

برج سی ان شهر تورنتو: این برج یکی از مشهورترین ساختمان های شهر تورنتو می باشد، دارای رستوران 360 درجه و مکان های تفریحی است. ارتفاع این برج غول پیکر 553 متر است و از تمام شهر قابل مشاهده می باشد، نور پردازی روی این برج در شب آن را به نگینی زیبا در شهر تورنتو تبدیل کرده است.

 

 

تمدید ویزای توریستی کانادا

شما باید برای تمدید ویزای توریستی کانادا (visitor record) حداقل 30 روز قبل از اتمام ویزای خود اقدام کنید.

ویزیتور رکورد بر خلاف ویزای توریستی به گذرنامه شما الصاق نمی‌شود. این یک مدرک مستقل است که اداره مهاجرت کانادا به هنگام تأیید درخواست تمدید ویزا به شما می‌دهد.

ویزیتور رکورد شامل تاریخی است که باید کانادا را ترک کنید.

توجه داشته باشید که ویزیتور رکورد فقط زمانی به شما داده می‌شود که در خاک کانادا باشید. اگر می‌خواهید کانادا را ترک کنید و دوباره بازگردید، باید دوباره برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنید.

اگر اعتبار ویزای توریستی شما در حال اتمام است و می‌خواهید کانادا را ترک کنید و دوباره بازگردید، باید برای یک ویزای توریستی جدید اقدام کنید.

 

چطور می‌توانم برای تمدید ویزای توریستی کانادا (ویزیتور رکورد) اقدام کنم؟

برای تمدید ویزای توریستی کانادا دو روش وجود دارد: آنلاین و کاغذی.

 

درخواست آنلاین تمدید ویزای توریستی کانادا

برای درخواست آنلاین باید یک حساب کاربری در وب‌سایت IRCC ایجاد کنید.

همچنین باید دستورالعمل تمدید ویزا را در وب‌سایت IRCC مطالعه کنید. برای ثبت نسخه‌های الکترونیکی باید مدارک خود را اسکن کنید تا بتوانید آنها را به صورت آنلاین بارگزاری کنید.

بعلاوه، برای پرداخت هزینه‌های خود به یک کارت اعتباری معتبر نیاز دارید.

هنگام ثبت درخواست با این سؤال مواجه می‌شوید که «می‌خواهید در کانادا چه کار کنید؟» و باید گزینه «بازدید» را انتخاب کنید.

سپس، در قسمت کشور/سرزمین محل سکونت فعلی کانادا را انتخاب کنید.

سایر گزینه‌ها را طبق دستورالعمل پر کنید.

 

درخواست کاغذی ویزیتور رکورد

نخست باید بسته درخواست را از طریق وب‌سایت IRCC دریافت کنید. این بسته شامل چک‌لیست مدارک، فرم‌های درخواست و دستورالعمل‌های لازم می‌باشد.

شما باید دستورالعمل‌های درخواست را مطالعه کنید، تمام مدارک لازم را ارائه کرده و هزینه‌ها را پرداخت نمایید.

همچنین لازم است که فرم‌های درخواست را چاپ کنید و در موارد لازم آنها را امضا کنید و تاریخ بزنید. شما باید اسکن کلیه مدارک و هزینه‌های پرداختی را ضمیمه‌ی برگه درخواست خود کنید.

در آخر باید درخواست خود را به آدرس ذکرشده ارسال کنید.

 

فرمها و مدارکی که برای تمدید ویزای مولتی کانادا نیاز دارید:

فرم‌ها

 • درخواست تغییر شرایط، تمدید اقامت یا سکونت در کانادا به عنوان یک دارنده مجوز یا ویزای اقامت موقت (IMM 5708)
 • استفاده از نماینده (IMM 5476)
 • اختیار انتشار اطلاعات شخصی به افراد معین (IMM 5475)
 • اظهارنامه قانونی اتحادیه حقوق عرفی (IMM 5409) (در صورت وجود)
 •  

 مدارک

 • رسیدهای پرداختی
 • کپی تمام صفحات گذرنامه که شامل موارد زیر باشد:
 • نام و تاریخ تولد
 • شماره گذرنامه
 • تاریخ انقضاء
 • مهر آخرین ورود شما به کانادا
 • سایر صفحات درخواستی
 • در صورت وجود: سند ازدواج.
 • اثبات تمکن مالی مناسب.

لازم به ذکر است که ثبت درخواست آنلاین بسیار سریع‌تر و آسان‌تر است.

جهت اخذ ویزای مولتی کانادا از هر شهر و کشوری کافیه با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان و به صورت آنلاین نسبت به اخذ ویزای شما اقدامات لازم صورت گیرد:

 

ویزای توریستی کانادا از ترکیه

ویزای توریستی کانادا از کرج

ویزای توریستی کانادا از اصفهان

ویزای توریستی کانادا از شیراز

ویزای توریستی کانادا از مشهد

ویزای توریستی کانادا از اهواز

ویزای توریستی کانادا از مازندران

ویزای توریستی کانادا از گیلان

فراموش نکنید که اخذ ویزای توریستی کانادا فقط تخصص اکی تو برد است، پس زمان رو از دست ندهید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه کاربران
 • آرتین 2 دی 1402

  سلام و روز خوش از نحوه نگارش و فیلمها خوشم اومد . تقریبا جامع و مفیده . ممنون میشم چن شوال جواب بدین
  1- اون کارفرما آیا باید شرکت باشه یا یک فرد هم میتونه باشه ؟ مثلن دوست که اونجا خودش کار میکنه ( کار شخصی مثلن رنگ کردن خونه ها یا تعمیر لوله های منازل یا … ) این فرد میتونه کارفرما بشه؟ 2- اجازه کار 6 ماه 6 ماهه تمدید میکنن یا یکسال یکسال تمدید میکنن ؟ 3- اجازه کار نهایتا تا چند ساله ؟ تا 3 سال و بعد تموم میشه باید برگردیم ایران ؟ 4-در این مدت میشه برای اقامت کانادا و پاسپورتش اقدام کرد 5- در این مدت اگر ازدواج کردیم دیگه در کانادا موندگار هستیم ؟ . ممنون میشم جواب بدین . لطفا . جوابها فقط بله / خیر هستن

  • oktoboard 4 اردیبهشت 1403

   سلام وقت بخیر ممنون از نظر لطف شما به مجموعه ما، 1-کارفرما باید مدارک کافی داشته باشه، یعنی دوست شما باید شرکت ثیت شده داشته باشن 2- مدت ویزا وابسته به مدت قرارداد شماست 3- اپن ورک پرمیت که روی ویزای کانادا صادر میشه 3 سال اعتبار داره و آینده این مجوز مشخص نیست 4- هر زمانی میتونید از داخل خاک کانادا نسبت به دریافت اقامت درخواست بدید ولی اخذ شهروندی شامل آزمون میشه 5-در صورت ازدواج با یک فرد کانادایی میتونید اقامت بگیرید
   و هیجکدوم از سوال ها صرفا با بله یا خیر قابل پسخ نبود

 • Hamid Ahani 6 آبان 1402

  سلام
  هزینه را گفتید آخر می گیرید؟

  • oktoboard 6 آبان 1402

   سلام وقت بخیر، بله دستمزد ما در زمان تحویل ویزا هستش

 • شاه محمدی 16 مهر 1402

  سلام و تشکر از سایت خوبتون
  آیا در صورت اخذ ویزای توریستی و به تبع آن اخذ اجازه کار در کانادا میتوان همسر و فرزند رو هم به آنجا برد
  با تشکر

  • oktoboard 29 مهر 1402

   سلام وقت بخیر ممنون از نظر لطف شما به مجموعه ما، بله امکان پذیر هستش

 • علی 2 خرداد 1402

  با عرض سلام و احترام
  حدود چهار سال پیش، یک موسسه (بهتره بگم یک شخص) من را در برنامه مهاجرتی ساسکاچوان ثبت نام کرد و نتیجه‌ای حاصل نشد و من به آن پرونده و به عبارت بهتر به یوزر و پسورد مربوطه دسترسی ندارم. سوال من این است که این موضوع چه تاثیری می‌تواند روی درخواست ویزای توریستی من داشته باشد؟
  باتشکر

  • oktoboard 10 خرداد 1402

   سلام وقتتون بخیر باشه ممنون از این که در بخش کامنت سوالتون رو مطرح کردید، برای بررسی میزان تاثیر روی درخواست ویزای توریستی شما باید نوع برنامه اقامتی و مدارک ارائه شده را برای کارشناسان ما ارسال بفرمایید تا دقیق شما رو راهنمایی کنند

  • Baran 15 شهریور 1402

   سلام من هم پرونده خودمو میخام به شخص بسپارم ونگرانم ، میشه تجربه خودتون رو به من بدید که این اتفاق واسه من هم تکرار نشه

   • oktoboard 29 مهر 1402

    سلام وقت بخیر، در خدمت شما هستیم، کافیه با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند

 • Alireza Rahimi 11 اردیبهشت 1402

  I want to get Canadian visa

 • Mohammad Aalem ayar محمد عالم عیار 31 مرداد 1401

  سلام امید که جور سرحال باشین من میخواهم برای ادامه تحصیلاتم به کشور کانادا بیایم

 • shahsayed855@gmail.com 31 مرداد 1401

  CANADA

 • Said Nasrat ullah 27 مرداد 1401

  I want to get a free visa.

 • نصرت الله ساپي 26 مرداد 1401

  سلام به خير

 • Farooq 26 مرداد 1401

  سلام زه له دولسم ټولګی خڅه فراغ شویم کانادا ویزه ته اړتیالرم چی نور زده کړه په کانادا کی واکړم ډیر مننه کوم چی زما ایمیل ته جواب راکه

 • Farooq 26 مرداد 1401

  سلام زه له دولسم ټولګی خڅه فراغ شویم کانادا ویزه ته اړتیالرم چی نور زده کړه په کانادا کی واکړم

 • Farooq 26 مرداد 1401

  Canada

 • faridullah 26 مرداد 1401

  i worked with the canadian poeple war child project in afghanistan how can i go abroad

 • AzizBail 25 مرداد 1401

  سلام عزیز بیم واحدی هستم سازنوال ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان بدبختانه افغانستان در دست یک گروه. افتاده که نه به مرد رحم می‌کنند نه به زن ها وما نیز. نگران جان خود ‌خانواده خود هستیم جای به رفتن نداریم. از کشور کانادا خواهشمندم که در راستی بیرون کردن از افغانستان به من وخانواده ام کمک همکاری نماید تا باشد جان اخود را سالم. بکشیم از دست این گروه از خانه بیرون رفته نمی توانیم لطفا کمک نماید تشکر

  • oktoboard 2 مهر 1401

   سلام وقت شما بخیر باشه تیم اکی تو برد در راستای عمل به ارزش های این مجموعه تمامی امور شما رو به صورت رایگان انجام خواهد داد لطفا اطلاعات تماس خودتون رو از طریق واتس اپ برای ما ارسال کنید

 • Freshta sakhi 25 مرداد 1401

  Good

 • Jamilrahmandawlatzai 24 مرداد 1401

  How can i get visa i am nominted in to the short list of gallary

  • حسین 16 اردیبهشت 1402

   هزینه انجام کارهای دریافت ویزای توریستی چقدر است؟

   • oktoboard 10 تیر 1402

    سلام وقت بخیر، ممنون از این که پیام دادید، ابتدا باید شرایط شما توسط کارشناسان بررسی بشه بعد از این مرحله بر اساس شرایط شما هزینه ها به شما اعلام میشه، پس ممنون میشم با شماره های داخل سایت تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان راهنماییتون کنند

    • سیاوش 18 شهریور 1402

     سلام وقت بخیر
     آیا ویزای شرکت در کنفرانس های علمی هم ویزای توریستی به حساب میاد؟ و از نظر زمانی هم شرایط ویزای توریستی را دارد یعنی ممکنه ۶ ماهه صادر بشه؟

     • oktoboard 29 مهر 1402

      سلام وقت بخیر، در رابطه با این که زیر مجموعه ی ویزا های توریستی قرار میگیرند، بله در دسته ی ویزای توریستی کانادا هستند ولی از نظر زمانی، ویزاهای توریستی با هر نیتی به صورت حداکثر (برای ما ایرانی ها) 5 ساله و مالتیپل صادر میشوند

     • علی 21 آذر 1402

      سلام و عرض ادب من ۸۵ روز کاری پیش انگشت نگاریم انجام شدش در ایروان جهت ویزای ویزیتوری،دعوت نامه ام داشتم از اقوام درجه یکم که اقامت دائم داشتن،خودم مجردم و مدرک اشتغال به تحصیل دادم چون صادقانه دانشجو بودم،تراول هیستوری ام نداشتم،شانسمو کم میدونم
      به نظرتون طبیعیه اینقدر طول کشیده؟چقدر دیگه باید ننتظر بمونم حدودا؟ چون اگر ریجکت شدم میخوام کارامو پیش شما انجام بدم

     • oktoboard 4 اردیبهشت 1403

      سلام وقتتون بخیر باشه ممنونیم از این که سوالتون رو مطرح کردید، اصلا قابل پیشبینی نیست که چه زمان آفیسر پاسخ ویزا رو میده، انشالله که مثبت باشه

 • Faizullahmaeel 10 مرداد 1401

  بخاطر مشکلات کنونی

 • احمدضیا عیزاده 9 مرداد 1401

  سلام من یک تن سرباز دولت قبلی بودم عالی آمدن طالبا جای بود باش ندارم و از دولت محترم کانادا خواهان کمک و همکاری نماید

 • Naim Hafezzai 4 مرداد 1401

  من فقت ميخواهم ويزا فري بګيرم بخاطر که در افغانستان وضيت بسيا خراب است کار نيست ه طرف جنګ است مه به حيث يک جوان از لينک شما ميخواهم که به من فريويزا دعوت نامه روان کنن تا مه بياام کانادا و زندګي خوش نصيب مه شوه وکار کنم تشکر مه يک جوان هستم ميتانم عروسي ادواج هم کنم کانادا تشکر

 • بهار 28 تیر 1401

  سلام وقتتون بخیر. برای ویزای توریستی کانادا چه مقدار تمکن مالی لازم هست .و اینکه دعوتنامه های شما چقدر تاثیر داره در صدور ویزا.؟

  • oktoboard 1 مرداد 1401

   سلام امیدوارم حالتون خوب باشه، تمکن مالی مورد نیاز شما برمیگرده به انگیزتون از سفر به کانادا البته یکسری مبالغ حداقل داخل سایت canada.ca اعلام شده. آفیسر جهت صدور ویزا موارد مختلفی رو در نطر میگیره که در این بین تاثیر داشتن دعوتنامه و سوابق سفری مناسب طبق تجربه ما بیشتر هستش.

 • گلشن باقربیگی 28 تیر 1401

  سلام چند وقت بعداز ارسال دعوتنامه وقت سفارت داده میشه؟ خودمون باید وقت سفارت بگیریم یا سفارتخانه خودش وقت و روز را مشخص و اعلام میکنم. ممنون از پاسخگویی تون

  • oktoboard 1 مرداد 1401

   سلام وقتتون بخیر باشه، حدود 2 تا 3 هفته بعد از ثبت درخواست باید برای گرفتن وقت وک داخل ترکیه یا کشور دیگه که مدنظرتون هست اقدام کنید

 • Masjedi 26 تیر 1401

  سلام من میخواهم در کانادا زندگی کنم من یک انجینر برق استم

  • oktoboard 1 مرداد 1401

   سلام وقت شما بخیر، لطفا جهت اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 • Abobker 23 تیر 1401

  من میخواهم در کانادا برم من را به فرزند خونده کی بگی هرچیز که بخواهی سرم کن فقت من را در کانادا برسان

 • Abobker 23 تیر 1401

  من میخواهم در کانادا برم هرچی که تو مرا بخاهی من امتو میکنم برای تو خدمت میکنم من را فرزندی بگیر

 • علی حسین 17 تیر 1401

  بسیارعالی تشکر ازمعلومات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *