خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

مهاجرت به کانادا

فهرست مطالب

آیا شما هم به دنبال مهاجرت به کانادا هستید؟ همان‌طور که اطلاع دارید نمی‌توان گفت مهاجرت به کانادا امری ساده و پیش پا افتاده است. گاه پیش می‌آید که فرد مهاجر مراحل بسیاری را برای موفقیت در فرآیند درخواست ویزای کانادا و دریافت اقامت این کشور باید طی نماید. حتی ممکن است روند مهاجرت به کانادا ماه‌ها و گاهی سال‌ها به طول بیانجامد. اما اگر از نحوه مهاجرت به کانادا و راه‌های مهاجرت به کانادا مطلع باشید، می‌توانید شانس خود را برای مهاجرت به این مدینه فاضله مهاجران افزایش دهید. به این ترتیب خود را از شر ناامیدی‌ها و هزینه‌های بیهوده در امان نگاه خواهید داشت.

 اگر به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اصول اولیه مهاجرت به کانادا علاقه‌مند هستید، می‌توانید برای آموزش مهاجرت به کانادا و آموزش نحوه اخذ اقامت کانادا در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا از اطلاعات جامعی بهره‌مند شوید.

آموزش های ویزای کانادا

ساده ترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟

یافتن ساده‌ترین راه مهاجرت به کانادا به طور کامل به شرایط فرد متقاضی بستگی دارد. علاوه‌براین، اولویت‌ها و هدف‌هایی که فرد مهاجر برای خود تعریف و تبیین کرده نیز حائز اهمیت است. برای مهاجرت سریع به کانادا روش‌های گوناگونی وجود دارد.

به دلیل جمعیت کم این کشور، دولت کانادا چندین کانال مهاجرتی در راستای افزایش جمعیت این سرزمین در نظر گرفته است. همچنین دولت کانادا به مهاجرانی که درگیر جرائم قضایی و سو سابقه نیستند، کمک می‌کند. این شرایط به کمک آن‌ها خواهد آمد تا به ‌راحتی اقامت کانادا را در کمترین زمان ممکن دریافت کنند. در حال حاضر کانادا فرصت‌های زیاد و گوناگونی برای مهاجرت به این کشور در اختیار متخصصان ماهر، دانشجویان، سرمایه‌گذاران کسب‌وکارها، کارآفرینان و غیره قرار داده است.

صفر تا صد مهاجرت به کانادا

در دهه اخیر، قوانین سختگیرانه مهاجرت به طرز چشمگیری کاهش ‌یافته است و در نتیجه منجر به افزایش روش‌های مهاجرت کم ‌هزینه به کانادا شده است.

اکثرا ساده‌ترین راه مهاجرت به کانادا از چشم بسیاری از افراد دور می‌ماند و برای عده‌ای نیز غیرقابل‌ دسترس است.

برای استفاده از برخی روش‌ها شما لزوما باید ثروتمند، فردی متخصص یا حرفه‌ای یا به‌ نوعی در زمره هنرمندان قرار بگیرید. در صورتی که واجد یکی از این شرایط باشید، ساده‌ترین راه‌ها برای ورود به کانادا برای شما عبارت‌اند از:

برنامه‌های مهاجرتی استارتاپی یا سرمایه‌گذاری از جمله برنامه‌های مهم هستند. به این ترتیب مهاجران با ایجاد سرمایه‌گذاری در یک کسب‌وکار و ایجاد شغل، قادر به مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم خواهند بود.

نحوه مهاجرت به کانادا

خب، تکلیف افراد ثروتمند که مشخص شد. اما اکثر افرادی که می‌خواهند به کانادا مهاجرت کنند، لزوما ثروتمند یا هنرمند نیستند. برخی دیگر نیز حتی فاقد تحصیلات بالا و  یا تجربه کاری خاص و حرفه‌ای هستند. حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه یک فرد معمولی می‌تواند بدون سابقه کاری، ثروت زیاد یا تحصیلات به کانادا مهاجرت کند؟ اصلا آیا این افراد شانسی برای مهاجرت دارند؟

یکی از شرایط دریافت اقامت دائم کانادا داشتن تجربه کاری مناسب است. درصورتی‌که هنوز در کانادا شغلی برای خود راه‌اندازی نکرده‌اید این مورد بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسد.

اما راه‌هایی برای به‌دست آوردن تجربه کاری در زمینه موردعلاقه شما وجود خواهد داشت، پس نگران نباشید. شما این امکان را دارید تجربه مورد نیازتان را با استفاده از ویزای موقت به دست آورید. کسب تجربه کاری در زمینه‌ای که مایل به رشد و فعالیت در آن هستید، بسیار سودمند است. چراکه داشتن سابقه کاری برای کارفرمایان کانادایی بسیار حائز اهمیت است.  

اهمیت سن در دریافت اقامت دائم کانادا

حال این سوال پیش می‌آید که آیا سن نیز در پروسه دریافت اقامت دائم کانادا جایگاهی دارد؟ شاید با خواندن این سوال در ذهن شما جمله معروف سن فقط یک عدد است، تداعی شود. اما باید بدانید سن یکی از عوامل اصلی در تصمیم‌گیری برای قبول یا رد درخواست ویزا و اقامت کانادا است. اگر بین 18 تا 44 سال سن دارید، به ‌احتمال ‌زیاد در سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) امتیاز لازم را کسب خواهید کرد.  البته اگر شما در این بازه سنی قرار نمی‌گیرید، نگران و ناامید نباشید، امکان مهاجرت برای شما نیز وجود دارد. اما ممکن است فرآیند مهاجرتی شما کمی سخت‌تر شود یا بیشتر به طول انجامد.

شرایط مهم دیگر این است که به زبان انگلیسی یا فرانسه و یا هر دو زبان مسلط باشید. در صورت عدم کسب امتیاز کافی، می‌توانید نمره CRS خود را با مطالعه و شرکت در یک آزمون انگلیسی یا فرانسوی بهبود بخشید، این امر می‌تواند برگ برنده‌ای برای دریافت اقامت کانادا باشد.

جدای از تمام این موارد، شخصی که قصد مهاجرت به کانادا را دارد باید ثابت کند که برای ارتقای اقتصادی این کشور سودمند است و برای این امر تلاش خواهد کرد.

یکی از برترین برنامه‌های مهاجرتی را انتخاب کنید

مهاجرت به کانادا از کشورهای آسیایی یا افریقایی ممکن است بسیار غیرممکن یا دور از ذهن به نظر برسد، اما روند مهاجرت بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که بتوان تصور کرد. زمانی که اراده‌ای برای مهاجرت به کانادا وجود داشته باشد، پس قطعا راهی وجود دارد. احتمال اینکه شما یک برنامه مهاجرتی مختص خود بیابید، بسیار زیاد است. چند مورد از محبوب‌ترین برنامه‌هایی که بهترین نتایج بالقوه را ارائه می‌دهند، عبارت است از مواردی که قصد داریم در ادامه به شرح کامل آن‌ها بپردازیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق دریافت ویزای اکسپرس اینتری

برنامه اکسپرس اینتری یک برنامه مهاجرت کم‌ هزینه به کانادا است. مهاجرت به کانادا ارزان به مهاجران اجازه می‌دهد تا از طریق اکسپرس اینتری به ‌عنوان یک کارگر ماهر در کانادا اقامت بگیرند و زندگی کنند. این سیستم جدید به سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) اجازه می‌دهد تا مهاجران حرفه‌ای و یا دارای شرایط مناسب را تحت برنامه‌های مهاجرت اقتصادی فدرال به‌ طور فعال ارزیابی، جذب و انتخاب کند. برنامه اکسپرس اینتری همچنین به استان‌ها و مناطق جداگانه این امکان را می‌دهد تا از این سیستم برای جذب نامزدهای مناسب به‌ عنوان بخشی از برنامه‌های نامزدی استانی استفاده کنند تا خواسته‌های بازار کار برآورده شود.

برنامه اکسپرس اینتری سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای مهاجرت به کانادا است. این برنامه برای مدیریت برنامه‌های کاربردی روابط عمومی برای سه برنامه مهاجرت طبقه اقتصادی استفاده می‌شود:

 

 • برنامه نیروی کار متخصص فدرال یا اسکیل ورکر (Federal Skilled Worker Class)

 • برنامه نیروی متخصص فنی فدرال یا اسکیل ترید (Federal Skilled Trades Program)

 • برنامه تجربه کار کانادایی  (Canadian Experience Class)

 • برنامه مهاجرت استانی کانادا  (Provincial Nominee Programs PNP)

 

ویزای اکسپرس اینتری درواقع از یک سیستم درجه بندی مبتنی بر امتیاز که شامل امتیاز زبان، تحصیلات سابقه کار، سن، پیشنهاد شغلی و سازگاری پیروی می‌کند و متقاضیان بر اساس سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) امتیاز دریافت می‌کنند.

 

امتیازدهی متقاضیان

در صورت پذیرش نمایه اکسپرس اینتری شما، نام شما نیز به لیست نامزدها اضافه می‌شود. به جرات می‌توان مهاجرت بر اساس ویزای اکسپرس اینتری را در دسته روش‌های مهاجرت به کانادا در کمترین زمان ممکن جای داد.

داوطلبانی با بالاترین امتیاز، موفق به دریافت دعوتنامه می‌شوند. فرد مهاجر طی 3 ماه یا 90 روز فرصت دارد تا درخواست اقامت دائم خود را برای دولت کانادا ارسال نماید.

آموزش های ویزای کانادا

ارزان‌ترین راه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اسپانسرشیپی خانواده

اتحاد مجدد خانواده و کانون گرم خانوادگی سنگ بنای سیاست مهاجرت کانادا است. خانواده‌های کانادایی می‌توانند از اقوام خود برای ورود به خاک کانادا و دریافت اقامت کانادا حمایت کنند. به یاد داشته باشید برای کار فرد حامی باید شهروند یا تبعه کانادا باشد.

همچنین کسانی که تحت این برنامه می‌توانید حمایت کنید، عبارت هستند از همسر و فرزندان زیر 22 سال که در این مورد استثناهایی هم وجود دارد.

 این در صورتی است که پدربزرگ و مادربزرگ دیگر به ‌عنوان زیرمجموعه این روش به شمار نمی‌آیند اما با این‌حال، می‌توانید آن‌ها را تحت عنوان Super Visa به کانادا بیاورید.

بر این اساس، اگر فردی حداقل 18 سال سن داشته باشد و شهروند کانادایی یا مقیم دائم کانادا باشد. همچنین شخصی که بر طبق قانون کانادا به‌ عنوان هندی در این کشور ثبت ‌شده است، می‌تواند از خانواده خود حمایت مالی کند. در ادامه اعضایی از خانواده که واجد شرایط دریافت حمایت هستند، ذکر شده است:

 

 • همسر، یا فرزندان وابسته
 • پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ
 • فرزند خوانده
 • خویشاوندان (با شرایط خاص)

مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه مهاجرت آتلانتیک کانادا (AIPP)

 

برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک (AIPP) برای کمک به کارفرمایان برای یافتن شخص مناسب معرفی ‌شده است. این برنامه مسیری برای کارگران ماهر و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی است. برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک در استان‌های زیر در حال اجرا است:

 

 • نوا اسکوشیا
 • نیوبرانزویک
 • جزیره پرنس ادوارد
 • نیوفاندلند و لابرادور

 

برنامه مهاجرت آتلانتیک برنامه محبوبی است که در مارس 2017 معرفی شد. در مارس 2019 نیز به مدت دو سال تمدید شد و نرخ بالایی از موفقیت را در جذب مهاجران ماهر به ‌دست آورد.

سه دسته برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک وجود دارد که عبارت هستند از:

 

 • کارگر ماهر متوسط
 • کارگر ماهر
 • برنامه فارغ‌التحصیلی بین‌المللی

 

کلیه این روش‌ها دارای الزامات و شرایط خاص خود هستند و آن‌ها باید به ‌طور کامل از طرف فرد متقاضی برآورده شود تا وی در لیست واجدین شرایط این برنامه قرار بگیرد.

اکثر برنامه‌های مربوط به AIPP در عرض شش ماه بررسی می‌شوند. از آنجا که این روش یک برنامه کارفرما محور است، هدف این است که به کارگران ماهر کمک نماید تا در اسرع وقت به کانادا مهاجرت کنند. نامزدها این حق را دارند که پس از مدتی از استان یا ایالتی که به وی اجازه AIPP را داده است به استان دیگری نقل ‌مکان کنند. البته در این روش دریافت  LMIA نیز ضروری است.

بسیاری از متقاضیان مهاجرت کانادا ابتدا پیشنهاد شغلی کانادا را دریافت می‌کنند، برای ویزای کار درخواست می‌کنند و سپس بر این اساس به کانادا مهاجرت می‌کنند.

 LMIA شامل تأمین یک پیشنهاد شغلی کانادایی، درخواست کارفرمای کانادایی برای LMIA از طریق Service Canada است و سپس درخواست ویزای کار متقاضی تایید می‌شود. ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) سندی است که کارفرمای کانادایی ممکن است قبل از استخدام کارگر خارجی به آن نیاز داشته باشد.

یک LMIA مثبت نشان می‌دهد که نیاز به یک کارگر خارجی برای پر کردن شغل وجود دارد. همچنین نشان می‌دهد که هیچ کارگر یا مقیم دائم کانادایی برای انجام شغل مورد نظر در کانادا در دسترس نیست. LMIA مثبت گاهی اوقات نامه تأیید نامیده می‌شود. اگر کارفرما به LMIA نیاز دارد، باید برای آن درخواست کند. هنگامی‌که کارفرما LMIA را دریافت می‌کند، کارگر می‌تواند برای مجوز کار درخواست دهد. برای درخواست مجوز کار، یک کارگر به موارد ذیل نیاز دارد:

 

 • نامه پیشنهاد کار
 • یک قرارداد
 • یک کپی از LMIA
 • شماره LMIA

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های نامزد استان (PNP)

مسیر PNP در حال تبدیل‌ شدن به روش رو به رشدی برای مهاجرت به کانادا است. استان‌های کانادا مانند آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا و سایر مناطق برنامه‌های مهاجرت خود را توسعه داده‌اند که اغلب منجر به تسریع این روند می‌شود.

 با این ‌حال، طبقه‌بندی PNP به‌طورکلی مستلزم آن است که متقاضیان پس از ورود به کانادا در استان‌های مربوطه اقامت داشته باشند. علاوه بر این، اکثر افراد برنامه PNP برای واجد شرایط بودن نیاز به پیشنهاد کار از یک کارفرمای کانادایی دارند.

عمدتا این مسیر برای آن دسته از کاندیداهایی که تمایل به اقامت در استان یا ایالت خاصی دارند، بسیار مناسب است. البته برای دریافت اقامت از این طریق شخص متقاضی باید مهارت، تحصیلات و تجربه کاری داشته باشد تا بتواند در راستای تعهد خود که کمک به اقتصاد استان یا منطقه‌ای مورد سکونت است، عمل نماید.

هر استان برنامه مهاجرتی خاص خود را دارد که گروه‌های خاصی را مورد هدف قرار می دهند. ممکن است اولویت انتخاب یک استان یا منطقه دانشجویان، کارگران ماهر یا مدیران و سرمایه‌‎گذاران باشد.

در فرایند اکسپرس اینتری استانی، یکی از روش‌های دریافت اقامت تماس مستقیم با استان مورد نظر و ارسال درخواست نامزدی است. همچنین می‌توانید استان‌های موردعلاقه خود را در نمایه اکسپرس اینتری خود نشان دهید. در صورت دریافت “تمایل نامه” می‌توانید به جریان اکسپرس اینتری آن استان مراجعه نمایید.

در هر صورت، شما باید واجد شرایط این روش باشید و ملزم به ارسال نمایه اکسپرس اینتری خود خواهید بود. در صورت تایید درخواست، می‌توانید برنامه درخواست خود را به IRCC ارسال کنید.

در زیر استان یا قلمرو ارائه دهنده PNP آمده است:

 • آلبرتا
 • بریتیش کلمبیا
 • مانیتوبا
 • نیوبرانزویک
 • نیوفاندلند و لابرادور
 • سرزمین‌های شمال غربی
 • نوا اسکوشیا
 • انتاریو
 • جزیره پرنس ادوارد
 • ساسکاچوان
 • یوکان

این نکته را مد نظر داشته باشید، کبک برنامه نامزدی استانی ندارد. برای انتخاب مهاجران، یعنی کارگران ماهر انتخاب شده در کبک، قوانین خاصی وجود دارد. برای این منظور، باید برای اخذ گواهی انتخاب کبک به دولت کبک مراجعه کنید. درصورت دریافت گواهینامه می‌توانید به سازمان مهاجرت، جهت اخذ پناهندگی و شهروندی کانادا مراجعه نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

طبقه‌بندی سرمایه‌گذاران برای افرادی که دارایی خالص زیادی دارند طراحی‌ شده است. آن‌ها دارای مشاغل خارج از کشور بوده یا وظیفه مدیریت این کسب‌وکارها را بر عهده دارند. با این روش کانادا به تجار مجرب اجازه می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری به رشد اقتصادی و رفاه کلی کانادا کمک کنند. به طور کلی دو برنامه سرمایه‌گذاری در کانادا وجود دارد که برنامه سرمایه‌گذار فدرال و برنامه کبک نامیده شده‌اند. هر دو برنامه تا حدودی مشابه هستند و مستلزم آن است که متقاضیان دارایی خالص بالایی داشته باشند و برای یک دوره 5 ساله سرمایه‌گذاری بزرگی را در یک صندوق سرمایه‌گذاری تأیید شده، انجام دهند. مهاجران سرمایه‌گذار می‌توانند همسر و فرزندان خود را به‌عنوان وابسته برای اقامت در کانادا با خود همراه داشته باشند. از ژوئن 2014 برنامه‌های ق در برنامه‌های قبلی سرمایه گذاران مهاجر فدرال و کارافرین به اتمام رسیده است. این در حالی است که برنامه کارآفرینان و سرمایه گذران کبک تحت تاثیر قرار نگرفتند.

 

 الزامات

فرد باید دارای یک کسب‌وکار واجد شرایط باشد

 • تسلط به زبان (انگلیسی یا فرانسوی)
 • بودجه کافی برای اقامت در کانادا
 • داشتن یک نامه پشتیبانی و گواهی تعهد مهر تاییدی بر داشتن پشتیبانی برای کسب‌وکار مورد نظر است.
آموزش های ویزای کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

دانشجویان بین‌المللی می‌توانند با اخذ مجوز تحصیل، سپس درخواست مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی و در نهایت اخذ اقامت دائم خود با درخواست از طریق سیستم اکسپرس اینتری، اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. کانادا سالانه پذیرای بیش از 350،000 دانشجوی بین المللی است. برای واجد شرایط بودن برای تحصیل در کانادا، این دانشجویان باید موارد ذیل را اثبات نمایند:

 • پذیرش توسط یک مدرسه، کالج، دانشگاه یا سایر مؤسسات آموزشی در کانادا
 • بودجه کافی برای پرداخت هزینه‌های تحصیل، هزینه زندگی و حمل‌ونقل برای بازگشت از سفر
 • شهروند مطیع قانون و بدون سابقه کیفری
 • شرایط صحت عقلانی و جسمانی
 • متقاعد کردن افسر مهاجرت که پس از پایان دوره اقامت مجاز، خود خاک کانادا را ترک خواهند کرد

پس از صدور مجوز تحصیل، این دانش آموزان می‌توانند تحت عنوان دسته‌های زیر در کانادا کار کنند:

 • در محوطه دانشگاه بدون مجوز کار
 • خارج از دانشگاه با مجوز کار

پس از فارغ‌التحصیلی، یک دانشجوی خارجی پیش از فارغ‌التحصیلی می‌تواند برای ویزای کار موقت درخواست دهد. طبق این برنامه، ویزای کار ممکن است برای طول دوره تحصیلی، حداکثر تا سه سال صادر شود. ویزای تحصیلی کانادا برای بسیاری از دانشجویان صادر می‌شود. اما ممکن است علاوه‌بر ویزای تحصیلی متقاضی به ویزای بازدیدکننده یا مجوز سفر الکترونیکی (eTA) نیاز داشته باشد. این جواز به‌عنوان ویزای تحصیلی به شمار نمی‌رود. در حقیقت این مجوز برای طول دوره تحصیلی و 90 روز اضافی معتبر است.

 

مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی

در زمان تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با استفاده از مجوز کار، دانشجویان بین المللی از فرصت راه‌اندازی کسب‌وکار بهره‌مند می‌شوند. این فرصت می‌تواند بخش مهمی از درخواست اقامت دائم آن‌ها از طریق سیستم اکسپرس اینتری به شمار آید.

بر اساس سیستم رتبه‌بندی جامع (CRS) که توسط برنامه‌های سیستم اکسپرس اینتری استفاده می‌شود، به متقاضیان مهاجرت به کانادا بر اساس موارد زیر امتیازاتی اختصاص داده می‌شود:

 

 • مهارت‌ها
 • تجربه کاری
 • توانایی زبانی
 • توانایی زبان و تحصیل همسر متقاضی یا شریک معمولی زندگی
 • دارا بودن نامزدی دولت استانی برای اقامت دائم
 • ترکیب خاصی از مهارت‌های زبانی، تحصیلات و تجربه کاری که منجر به شانس بیشتری برای استخدام متقاضی می‌شود (قابلیت افزایش مهارت‌ها).
 • دارا بودن پیشنهاد شغلی که از هنگام ارزیابی تأثیر بازار کار مثبت تلقی می‌شود

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

اگر یک کارآفرین با ایده تجاری خلاقانه و نوآورانه هستید، ممکن است واجد شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استارتاپ باشید.

کانادا به دنبال کارآفرینان بااستعدادی است که علاقمند به راه‌اندازی مشاغلی هستند که ضمن ایجاد فرصت‌های شغلی برای ساکنان آن استان یا ایالت، برای اقتصاد کانادا مفید باشند. برنامه ویزای استارتاپ راهی برای کارافرینان است تا با تاسیس یک کسب‌وکار جدید در کانادا اقامت دریافت کنند. اما از الزامات این روش این است که این کسب‌وکار در وهله اول نوآورانه باشد و سپس مشاغل جدیدی را برای کانادایی‌ها ایجاد کرده و قدرت رقابت در سطح بین المللی را دارا باشد.

 

شرایط ویزای استارتاپ 

 برای واجد شرایط بودن برای ویزای استارتاپ، باید مدارک موردنیاز را جمع‌آوری کرده و از تطابق تجربه با زمینه کاری که قصد فعالیت و آغاز کار در آن را دارید، اطمینان حاصل نمایید. برای ارزیابی صلاحیت شما، لیستی از معیارهای ویزای استارتاپ در ادامه آمده است:

 

 • ارائه مدرکی دال بر حمایت سازمان تجاری مشخص از طرح و ایده تجاری شما
 • سرمایه‌گذاری حداقل 75000 دلار و حداکثر 200،000 دلار کانادا
 • الزامات زبانی در این روش بسیار حائز اهمیت است. برقراری ارتباط به دو زبان انگلیسی، فرانسوی یا هر دو توصیه می‌شود
 • باید اثبات نمایید که حداقل 10 درصد از کسب‌وکار به شما تعلق دارد
 • در نهایت رسید تسویه وجوه پرداختی برای اثبات اینکه تمکن مالی برای حمایت از خود و افراد وابسته خود پس از ورود به کانادا را دارید

 

میزان موفقیت در درخواست ویزای استارتاپ کانادا

به‌طورکلی میزان موفقیت ویزای استارتاپ در کانادا برای کسانی که در پایان امر نامه حمایت دریافت می‌کنند، بسیار بالا است.

در سوابق قبلی، میزان موفقیت داوطلبان متقاضی از طریق برنامه ویزای راه‌اندازی 80 درصد از 111 درخواست دریافت شده بین سال‌های 2014 تا 2016 بوده است.

تا زمانی که نامه حمایت سازمان‌های تجاری مجاز را دریافت کرده‌اید، این امر به عنوان بلیط طلایی برای اقامت دائم کانادا برای شما به شمار می‌رود.

کانادا از نظر شهرهای زیبا و طبیعت باورنکردنی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. از سواحل زیبا، چشم‌اندازهای کوهستانی چشمگیر در کوه‌های راکی و تالاب‌های دیدنی لذت خواهید برد. علاوه‌براین، علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی نیز می‌توانند در مکان‌های مناسبی در کانادا به فعالیت‌های ورزشی بپردازند. همیشه در شهرهای بزرگ‌تر مانند تورنتو، ونکوور و مونترال کارهای متعددی برای انجام وجود دارد.

این مناطق شهری پرجنب‌وجوش و چند فرهنگی هستند که فرصت‌های شغلی زیادی را نیز ارائه می‌دهند. اقتصاد کانادا رشد بیش از متوسطی را نشان می‌دهد و سیستم مالیات بر درآمد بسیار پایینی دارد.

 این به آن معنا است که کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است.

کانادایی‌ها رفتاری بسیار دوستانه دارند. دولت کانادا برای به اشتراک گذاشتن این ویژگی‌ها با مهاجران و بهبود شرایط بسیار مشتاق است و برای سندی بر این ادعا راه‌های گوناگون مهاجرتی حتی مهاجرت به کانادا رایگان را در اختیار علاقمندان دریافت اقامت دائم این سرزمین قرار داده است. پس امروز را با آموختن نحوه پر کردن فرم‌های مهاجرت به کانادا و آموزش مهاجرت به کانادا و نحوه اخذ اقامت دائم ادامه دهید، تا فردایی روشن در انتظار شما و خانواده‌تان باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *