خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس

فهرست مطالب

مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس

کیفیت بالای زندگی در کشورهای اروپایی که شامل شاخص‌هایی مانند شرایط اقتصادی مناسب، آزادی اجتماعی، سفر آزاد در میان کشورهای حوزه شنگن، امکان ترقی و پیشرفت بالا، تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه‌ها و مدارس جهان و…. می‌شود، باعث شده تا بسیاری از ایرانیانی که قصد مهاجرت دارند، کشورهای اروپایی را به‌عنوان مقصد خود برگزینند. شاید شنیده باشید که مهاجرت به کشورهای اروپایی در سالیان اخیر بسیار سخت شده است؛ اما باید بدانید که هنوز هم روش‌های مختلفی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد و شما به‌عنوان متقاضی مهاجرت می‌توانید از روش‌های تحصیلی، کاری و… به کشور مدنظر مهاجرت کنید. یکی از روش‌های مهاجرتی که شرایط نسبت به سایر روش‌ها شرایط بهتری دارد، مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس است. در این روش شما خرید یک کسب‌وکار فعال و آماده را در دستور کار خود قرار می‌دهید و از این طریق امور مربوط به مهاجرت خود و خانواده‌تان را پیگیری می‌کنید. در این مطلب از وب‌سایت قصد داریم تا به موضوع مهاجرت از طریق خرید بیزینس در اروپا بپردازیم و مواردی مانند مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت، ثبت فرانچایز و… را مورد بررسی قرار دهیم، بنابراین، اگر شما نیز علاقه‌مندید تا در رابطه با این موضوع اطلاعاتی را به دست آورید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

آموزش های ویزای کانادا

بررسی شرایط مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه‌گذاری‌های مختلف

در این متن علاوه بر بررسی شرایط مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس و اجاره بیزینس در اروپا، نگاهی اجمالی بر سایر روش‌های مهاجرتی سرمایه‌گذاری خواهیم داشت. اولین نکته در مورد خرید بیزینس یا راه‌اندازی بیزینس در اروپا این است که ببینیم آیا یک فرد خارجی اجازه تأسیس یا خرید یک کسب‌وکار در اروپا را دارد یا خیر؟ پاسخ این سؤال در اغلب کشورهای اروپایی آری است و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت و با تأسیس یا خرید بیزینس امکان مهاجرت به اغلب کشورهای اروپایی نیز ممکن خواهد بود.

سرمایه‌گذاری و مهاجرت از طریق راه‌اندازی و مدیریت کسب‌وکار در اروپا به سه دسته راه‌اندازی و ثبت شرکت، خرید یک بیزینس در اروپا و دریافت یک فرانچایز تقسیم می‌شود که هرکدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایب مختلفی است که در ادامه هرکدام را به‌تفصیل مورد بررسی قرار می‌دهیم.

راه‌اندازی، ثبت شرکت و شروع بیزینس در اروپا:

اولین مسیری که کشورهای اروپایی برای جذب مهاجر در نظر گرفته‌اند، راه‌اندازی، ثبت شرکت و شروع بیزینس در اروپا است. باتوجه‌به اینکه بازار اروپا، بازاری رقابتی و شایسته‌سالار است، اگر بتوانید محصول باکیفیتی را به مشتری خود ارائه دهید، قطعاً به موفقیت دست خواهید یافت. ضمناً شرایط مناسب اقتصادی در اروپا باعث شده تا توان خرید محصول در میان مردم این قاره نسبت به سایر کشورها بیشتر باشد و شانس فروش محصول در کشورهای اروپایی به نسبت به سایر کشورها بیشتر باشد. با این تفاسیر اگر بتوانید سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی بیزینس خود را به شکلی حرفه‌ای و بی‌نقص انجام دهید، شانس شما برای کسب سود سرشار بسیار بالا خواهد بود و از این طریق علاوه بر مهاجرت به اروپا، از نظر اقتصادی نیز بسیار نفع خواهید برد.

البته نکته مهم در مورد مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار این است که تمامی کشورها در اروپا از این طریق مهاجر نمی‌پذیرند و ممکن است ثبت شرکت و راه‌اندازی شرکت در یک کشور اروپایی منجر به دریافت اقامت دائم نشود، بنابراین، شما می‌بایست لیست کشورهایی که از طریق سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت مهاجر می‌پذیرند را مطالعه نمایید و سپس بر اساس شرایط خود و شرایط اقتصادی کشور مقصد، در مورد نحوه مهاجرت خود تصمیم‌گیری کنید.

شما برای استفاده از طرح ثبت شرکت برای مهاجرت به اروپا می‌بایست در ابتدا طرح تجاری خود را به وزارت کار کشور مقصد ارائه دهید و تأییدیه طرح تجاری خود را دریافت نمایید تا مجوز ثبت شرکت و شروع کار در کشور مقصد به شما اعطا شود. پس از دریافت مجوزهای لازم برای شروع کار، شما می‌بایست محل مناسب کسب‌وکار خود را اجاره یا خریداری کنید و سپس به تکمیل لوازم کار خود بپردازید. در برخی از کشورهای اروپایی برای اینکه کسب‌وکار شما مورد تأیید دولت قرار گیرد، شما ملزم هستید تا تعدادی کارگر یا کارمند با ملیت کشور مقصد را به‌صورت تمام‌وقت استخدام کنید. پس از انجام تمامی موارد، شما می‌توانید برای مدیریت کسب‌وکار خود، درخواست اقامت دائم را به اداره مهاجرت کشور مقصد ارائه دهید و به همراه خانواده به کشور مدنظر مهاجرت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت در اروپا می‌توانید با شماره‌های تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس:

بدیهی است که شرایط مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس به نسبت مهاجرت از طریق ثبت شرکت از نظر فرایند سوددهی کسب‌وکار و رقابت در بازار هدف بسیار بهتر و سریع‌تر است و با خرید بیزینسی فعال و آماده شما قادر خواهید بود تا در کمترین زمان ممکن به سوددهی برسید و نتیجه سرمایه‌گذاری خود در اروپا را دریافت کنید. مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس، نه‌تنها باعث می‌شود تا شما و خانواده‌تان اقامت دائم کشور مقصد را دریافت نمایید و از خدمات اجتماعی، تحصیلی و… این کشور بهره‌مند شوید، بلکه می‌تواند رشد اقتصادی قابل‌توجهی در کسب‌وکار شما شود!

البته باید بدانید که این نتایج مثبت تنها در حالتی حاصل می‌شود که شما پیش از خرید بیزینس مدنظر در اروپا تحقیقات مفصلی در مورد حوزه کاری، شرایط اقتصادی کشور مقصد، شرایط کسب‌وکار مدنظر، بازار هدف و… انجام داده باشید و به شکلی سنجیده و دقیق وارد عمل شوید. اگر پیش از سرمایه‌گذاری تحقیق نکنید و “به‌اصطلاح بی‌گدار به آب بزنید”، قطعاً سرمایه خود را از دست خواهید داد؛ زیرا در بازارهای مالی بزرگ و رقابتی جایی برای افراد بی‌برنامه و بی‌هدف وجود ندارد! با این تفاسیر پیشنهاد می‌شود تا پیش از خرید کسب‌وکار حتماً با فعال یا مشاوری اقتصادی در کشور مقصد مشورت کنید و با درنظرگرفتن توصیه‌ها و راهنمایی‌های مشاور اقتصادی دست به انتخاب بزنید و کسب‌وکار مدنظر خود را خریداری نمایید.

از جمله مزایای مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس می‌توان به دریافت اقامت دائم برای خود و خانواده، امکان کار برای همسر در کشور مقصد، بهره‌مند شدن فرزندان از تحصیلات رایگان و باکیفیت، ورود سریع‌تر به بازار کار، عدم نیاز به اطلاعات زیاد در زمینه مسائل اداری مانند پروسه مالیات، فراهم‌ بودن گواهینامه‌ها و مدارک معتبر موردنیاز، ریسک‌پذیری کمتر، دردسترس‌بودن نیروی کار تخصصی، حضور در بازار پویا و رقابتی و… اشاره کرد.

علاوه بر  مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس امکان مهاجرت از طریق اجاره کسب‌وکار در اروپا نیز ممکن است؛ اما برای استفاده از این نوع امکان مهاجرتی شما می‌بایست شروط خاصی را رعایت نمایید. شما عزیزان می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اجاره بیزینس در اروپا و مهاجرت از این طریق، با شماره‌های موجود بر روی وب‌سایت تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره‌های کارشناسان مهاجرتی بهره‌مند شوید.

دریافت فرانچایز:

سومین و آخرین روشی که از طریق مدیریت یک کسب‌وکار می‌توانید به اروپا مهاجرت کنید، دریافت یک فرانچایز است. دریافت فرانچایز به معنای دریافت یک نمایندگی از شرکت یا برندی معتبر در سطح بین‌المللی است که شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری و استفاده از برندینگ شرکت مربوطه به کسب درآمد بپردازید. مهم‌ترین مزیت دریافت فرانچایز نسبت به سایر روش‌ها این است که شما در این روشی از برندینگ و شهرت برند مدنظر استفاده می‌کنید و نیازی به گذراندن زمان برای معرفی برند و رسیدن به فروش مطلوب نخواهید داشت و ممکن است از روزهای ابتدایی تأسیس نمایندگی خود به وضعیت مالی بسیار مطلوبی دست یابید. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت که مهاجرت به اروپا از طریق دریافت فرانچایز به نسبت مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس کم‌ریسک‌تر است؛ اما شما مالک برند خود نیستید! در این حالت شما از قوانین برند مبدأ پیروی می‌کنید و بر اساس دستورالعمل‌های برند مبدأ به فعالیت خواهید پرداخت و در نهایت، پرسونال برندینگ و شهرت فردی برای شما به همراه نخواهد داشت.

در مورد فرایند مهاجرتی نیز باید اشاره کنیم که راه‌اندازی نمایندگی یک برند بین‌المللی و استفاده از این برنامه مهاجرتی به دریافت اقامت دائم کشور مقصد ختم خواهد شد و شما پس از گذشت چند سال (بسته به قانون کشور مقصد)، پاسپورت و تابعیت کشور مقصد را دریافت خواهید کرد.

آموزش های ویزای کانادا

جمع‌بندی

در این مطلب از وب‌سایت به بررسی موضوع مهاجرت به اروپا از طریق خرید بیزینس پرداختیم و دریافتیم که مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و مدیریت کسب‌وکار در اروپا روشی مناسب است و می‌تواند به‌راحتی شما را به خواسته نهایی‌تان یعنی دریافت اقامت دائم یکی از بهترین کشورهای جهان برساند! در این میان به بررسی سه روش ممکن مهاجرت از طریق مدیریت کسب‌وکار پرداختیم و این سه روش را با یکدیگر مقایسه کردیم! هرکدام از روش‌های فوق دارای مزایا و معایبی هستند که شما بسته به شرایط خود و کشور مقصد می‌توانید یکی از آنها را برای شیوه مهاجرتی خود انتخاب کنید و با مشورت وکیل یا مؤسسه مهاجرتی خود، امور مهاجرتی خود را پیگیری نمایید. باتوجه‌به اینکه سخت‌گیری‌ها در مورد مهاجرت ایرانیان به اروپا نسبت به گذشته بیشتر شده، پیشنهاد می‌شود تا از وکیل یا مؤسسه مهاجرتی حرفه‌ای و کاربلد در این مسیر کمک بگیرید تا بتوانید بدون مشکل و دراسرع‌ وقت مهاجرت خود به کشور مدنظرتان را انجام دهید. مؤسسه مهاجرتی با سابقه طولانی و تخصص کارشناسان کاربلد و زبده خود آماده است تا در مسیر پر پیچ‌وخم مهاجرت در کنار شما باشید و موانع را از مسیر شما بردارد! برای بهره‌گیری از خدمات و مشاوره‌های رایگان مؤسسه تنها کافی است با شماره‌های موجود بر روی وب‌سایت این مؤسسه مهاجرتی تماس حاصل فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *