خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

پیداکردن کار به صورت آنلاین در کانادا | چطور قبل از مهاجرت به کانادا کار پیدا کنیم؟

اگه قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید و یکی از اصلی‌ترین نگرانی‌هاتون پیداکردن کار در این کشوره، ما به شما کمک می‌کنیم تا یک کار آنلاین در کانادا پیدا کنید. اگه می‌خواید قبل از مهاجرت به کانادا تکلیف کارتون رو روشن کنید و به‌صورت آنلاین شغل مورد علاقه‌تون رو پیدا کنید، بهتره در درجه‌ی اول بانک کار دولت این کشور و منابع مهاجرتی رو بررسی کنید. اگه در این منابع موفق نشدید شغلی مناسب خودتون پیدا کنید، به این توصیه‌ها خوب دقت کنید.

سایت‌های کاریابی آنلاین

سایت‌های کاریابی که مثل هر جای دیگه‌ی جهان در کانادا هم فعالیت دارن، می‌تونن شغل‌هایی مناسب رو به شما پیشنهاد بدن. سایت‌هایی مثل سایت Workoplis سایت‌های کاریابی آنلاینی هستن که شما با واردکردن تخصص و تبحر خودتون می‌تونید با شرکت‌هایی که به نیروهای متخصص نیاز دارن ارتباط گرفته و یک کار آنلاین در کانادا کنید که حقوق و مزایای آن هم شما را راضی کند.

علاوه بر سایت workoplis سایت‌هایی مثل Monster و Eco Canada هم پر از آگهی‌های استخدامی آنلاین هستن که برای یک مهاجر شغل‌های بسیار خوبی به حساب میان. جالبه بدونید امروزه بسیاری از شرکت‌ها نیروهای خودشون رو به‌صورت دورکاری استخدام می‌کنن و بنابراین اصلا نیازی نیست برای آشنانبودن با جامعه‌ی کانادا استرس داشته باشید.

روی لینکدین حساب کنید

کسانی که برای خودشون شخصیت کاری و کاریزما قائل هستن، جوری در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنن که معرف شخصیت و تبحرشون باشه. بنابراین یکی از اصلی‌ترین دلایلی که باعث می‌شه شما از طرف کارفرما جدی گرفته بشید، وقتیه که روی شبکه‌های اجتماعیتون می‌ذارید.

در بین شبکه‌های اجتماعی، شبکه‌ی اجتماعی لینکدین چون مشخصا برای این طراحی شده که افراد مهارت‌های خودشون رو به نمایش بذارن، می‌تونه در پیداکردن یه کار آنلاین در کانادا به شما کمک کنه. بنابراین بهتره رزومه‌ی خودتون رو تنظیم کنید، یک معرفی کوتاه در بیوگرافی لینکدین بنویسید تا ببینید چطور میشه به راحتی و به‌صورت آنلاین در کانادا شغلی به درد بخور و مرتبط پیدا کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!