خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

همه چیزهایی که باید درباره کانادا بدانید

یکی از اولین ویژگی‌هایی که در معرفی کشور کانادا جلب نظر می‌کنه، میزان بالای مهاجرپذیر بودن این کشوره. شما در کانادا با هر ملیت و قومیتی که وارد بشید، به‌سادگی می‌تونید در فرهنگ عمومی حل بشید و به راحتی با مردم ارتباط بگیرید.

پایتخت کانادا اتاوا است و از شهرهای دیگه‌ی کانادا می‌شه به ونکوور، مونترال و تورنتو اشاره کرد. کانادا یه کشور دو زبانه‌ست، یعنی در این کشور زبان انگلیسی و زبان فرانسوی هر دو مرسومه و با دونستن هر کدوم از اینا می‌تونید به راحتی در کانادا زندگی کنید.

دلیل اینکه کانادا به راحتی هر مهاجری رو در خودش می‌پذیره اینه که دین رسمی نداره و همه‌ی افراد با ادیان مختلف می‌تونن به کانادا سفر یا تابعیت اون کشور رو دریافت کنن.

آب و هوای کانادا هم خیلی متغیره اما اغلب با آب و هوای سردش در ذهن بسیاری از مردم ثبت شده. زمستان‌ها در کانادا دمای هوا ممکن است تا منفی 30 درجه هم کاهش پیدا کند اما با این وجود بسیاری از کانادایی‌ها معتقدند کشورشان کشوری همیشه سرد نیست.

کانادا یازدهمین اقتصاد قدرتمند جهان به شمار می‌ره و در صنعت و کشاورزی هم همپای برترین کشورهای جهان جلو رفته و حرفی برای گفتن داره. جالبه بدونید فقط در سال 2020 بیش از 400 میلیارد دلار صادرات داشته.

کانادا برای کار یا تحصیل گزینه‌ی مناسبیه و اگه قصد دارید برای ادامه تحصیل از ایران خارج بشید، حتما کانادا رو بین گزینه‌هاتون داشته باشید. سرمایه‌گذاری و کار در کانادا هم رونق قابل توجهی داره و به راحتی می‌تونید در این کشور درآمد بالایی کسب کنید و از سطح رفاه بسیار خوبی بهره‌مند بشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!