خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

معرفی کشور فنلاند و هرآنچه باید برای مهاجرت به این کشور بدانید

کشور فنلاند به‌عنوان یکی از کشورهای شمال اروپا در منطقه‌ی موسوم به اسکاندیناوی قرار داره و یکی از کشورهای مهم قاره‌ی اروپا به حساب میاد.

اقتصاد کشور فنلاند بسیار پیشرفته و قدرتمنده و رفاه اجتماعی شهروندان این کشور هم در سطح بسیار خوبی قرار داره. هلسینکی به‌عنوان مهم‌ترین شهر کشور فنلاند، پایتخت این کشور هم به حساب میاد.

قدرت اقتصادی مردم در کشور فنلاند به طرز شگفت‌انگیزی بالاست و طبق آمارها در این کشور فقر ریشه‌کن شده. به عبارت دیگه در فنلاند هم ممکنه افرادی باشن که سطح درآمدی پایین‌تر از حد معمول داشته باشن، اما در مقیاس کلی فقیر به حساب نمیان و از غذای و پوشاک مناسب به همراه مسکن و آموزش و درمان بهره‌مندن.

سیستم حکمرانی فنلاند هم به‌صورت جمهوری تعیین شده و مردم در انتخاب رهبران سیاسی نقش اساسی رو ایفا می‌کنن. فنلاند هم مثل بسیاری از کشورهای اروپایی محل امنی برای مهاجرت ایرانی‌هاست به‌طوری که در سال‌های اخیر بسیاری از ایرانی‌ها برای کار یا سرمایه‌گذاری وارد این کشور اروپایی شدن.

فنلاند از نگاه صنعت گردشگری هم وضعیت جالب توجهی داره و در این کشور محل‌های قابل توجهی برای صنعت گردشگری در نظر گرفته شده. مناظر طبیعی فنلاند هم به همراه جزایر آلند بخش دیگری از جاذبه‌های گردشگری این کشوره.

فنلاندی‌ها قواعد و قوانین جالب و حتی گاهی عجیب دارن. اون‌ها مردمی به شدت مبادی آداب هستن و حتی برای صداکردن بزرگ‌ترها صداشون رو در سطح پایینی نگه می‌دارن. دانشگاه‌های فنلاند هم به عنوان اصلی‌ترین مراکز تولید و نشر علم قواعد بسیار سخت‌گیرانه‌ای دارن و اگه به فکر تحصیل در اون‌ها هستید، لازمه بدونید فارغ‌التحصیلی از این دانشگاه‌ها هرگز ساده نیست و نمی‌تونید با سیستم ایران در اونجا تحصیل کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!