خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

در کدام کشورها می‌توانم رایگان بورسیه بگیرم و تحصیل کنم؟

 مهاجرت تحصیلی یکی از آرزوهای بسیاری از ما شده. اگه در شغل یا رشته‌تون تبحر کافی داشته باشید، شانس اینو دارید که بورسیه تحصیلی دریافت کنید و به‌صورت رایگان در بسیاری از کشورهای جهان تحصیل کنید.

آموزش دادن در دانشگاه و مدرسه برای تمام کشورها هزینه‌های زیادی داره بنابراین تا وقتی که تخصص و حرفه‌تون رو ثابت نکنید، شانستون برای تحصیل رایگان خیلی کمه.

تحصیل رایگان در آلمان

آلمان یکی از کشورهاییه که اهمیت زیادی به آموزش و پرورش می‌ده. آلمانی‌ها دوست ندارن آموزش رو تبدیل به کالا کنن و به همین دلیل فرصت تحصیل رایگان رو برای بسیاری از مهاجران متخصص فراهم می‌کنن.

تحصیل رایگان در نروژ

نروژ هم ازجمله کشورهاییه که تحصیل در دانشگاه‌هاش رو برای دانشجویان خارجی رایگان اعلام کرده. برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور نیاز به پرداخت مبالغ سنگین نیست. اگه قصد دارید برای دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری به نروژ سفر کنید، بخت با شما یاره چراکه تحصیل در این دوره‌ها رایگانه. البته برای تحصیل در نروژ باید زبان این کشور رو به خوبی فرا بگیرید.

تحصیل رایگان در روسیه

روسیه هم در چند سال گذشته به مقصد بسیاری از دانشجویان تبدیل شده که برای گذراندن دوره‌های مختلف راهی این کشور شدن.

بسیاری از دانشگاه‌های روسیه و همچنین مراکز آموزشی و حتی خود دولت روسیه بورسیه‌هایی برای دانشجویان خارجی در نظر گرفتن. در روسیه شهریه دانشگاه و خوابگاه بر عهده‌ی کشور مقصده اما هزینه‌هایی مثل هزینه‌ی سفر و هزینه بیمه رو خود دانشجو باید پرداخت کنه.

تحصیل رایگان در ایتالیا

در سال‌های گذشته خیلی از دانشجویان و متقاضیان تحصیل در خارج از ایران به سمت کشور ایتالیا سفر کردن. ایتالیا دانشگاه‌های دولتی خوبی داره و با صرف هزینه‌ی بسیار کمی می‌تونید در این کشور دانشجو بشید.‌

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!