خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

معرفی حوزه شینگن و راه‌های مهاجرت به آن

حوزه و شینگن و اتحادیه اروپا عبارتیه که احتمالا افرادی که در معرض مهاجرت قرار دارن زیاد می‌شنونش. حوزه شنگن به یک منطقه اروپایی گفته می‌شه که در اون 26 کشور اروپایی سهم دارن. در این کشورها که بر اساس یه توافقنامه در یک حوزه قرار گرفتن، مرز خارجی کمرنگ شده و افرادی که اقامت کشورهای حوزه شینگن رو داشته باشن می‌تونن به سادگی در بین کشورها جابه‌جا بشن. افرادی خارج از شهروندان این حوزه که بخوان به کشورهای عضو پیمان شینگن وارد بشن باید ویزا دریافت کنن.

چه کشورهایی عضو پیمان شینگن هستن؟

کشورهای آلمان، اتریش، بلژیک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، سوئد، سوییس، اسپانیا و لیختن اشتاین 26 کشوری هستن که در این حوزه قرار می‌گیرن.

ویزای کشورهای عضو شینگن

شما برای ورود به کشورهای حوزه شینگن می‌تونید چند نوع ویزا دریافت کنید؛ بر همین اساس اگه ویزای یک بار مصرف دریافت کنید، فقط می‌تونید برای یک بار به کشورهای عضو شینگن سفر کنید. نوع دیگری از ویزا هم وجود داره که مثل بلیط دو سفره‌ی مترو برای دو بار ورود شما به کشورهای عضو پیمان شینگن کفایت می‌کنه.

نوع سوم ویزای مخصوص ورود به کشورهای عضو شینگن برای ورود نامحدود به این کشورهاست و شما درصورتی که بتونید به هر روشی این نوع ویزا رو دریافت کنید، می‌تونید مسافر همیشگی این کشورها باشید و بدون هیچ محدودیتی در این کشورها سفر کنید.

بنابراین اگه قصد مهاجرت و اقامت در یکی از کشورهای عضو شینگن رو دارید درباره‌ی کشور محل اقامتتون تحقیق کنید و آگاهانه به کشور مقصد برید. یادتون باشه که زندگی در کشورهای عضو پیمان شینگن دیگه محدودیت‌های مرزی خاورمیانه رو نداره.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!