خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

اخذ ویزای تضمینی فرانسه

 ویزای تضمینی فرانسه!!

وقتی از اخذ تضمینی ویزا صحبت میکنیم باید مراقب یک نکته باشید:

تضمین واقعی باشد، گاها به شما میگویند: “در قرارداد تضمین خواهیم دا که ویزای شما موفق میشود” یا گاها قول موفقیت ویزا را به شما میدهند، اما این ها چندان واقعی نیستند، ویزا امری نیست که اصلا بشود در خصوص آن تضمین موفقیت داد، حتی خود سفارت هم نمیتواند به شما تضمین موفقیت پرونده تان را دهد.

تضمین واقعی چگونه است؟

تضمین واقعی قول موفقیت اخذ ویزای شما نیست، دفاتر معتبر به شما حق پرداخت در انتها و یا برگشت هزینه تان را میدهند و برای کشورهایی که واقعا امکان تضمین وجود ندارد، مثل کانادا، قسط بندی هزینه ها را پیشنهاد میدهند تا حداقل فقط ک یا دو قسط شما سوخت شود و باقی پول محفوظ بماند!

چه کشورهایی قابلیت تضمین ویزا را دارند؟

کاملا به زمانی که اقدام میکنید بستگی دارد، برای مثال اخذ اقامت و ویزای المان تا چند سال پیش بسیار ساده و راحت بود اما الان 3 سال است که سفارتش تبدیل به جهنمی برای مهاجران ایرانی تبدیل شده است، وقت های سفارت طولانی مدت و بی جواب گذاشتن پرونده ها تا سال گذشته اعتراض بسیاری را برانگیخته بود، البته امروزه زمزمه های امیدوار کننده ای از کارگزاری سفارتش به گوش میرسد و بنظر میرسد اوضاع به سرعت درحال بهبود است.

یکی از بهترین کشورها در خصوص اخذ انواع ویزای شنگن یا همان ویزای توریستی اروپا و حتی در خصوص اخذ اقامت دائم اروپا فرانسه میباشد، این کشور سفارتی خلوت، آسانگیر با سیستم جوابدهی سرعتی در امر صدور ویزای شنگن دارد، اصولا هیچوقت از سال ترافیک قابل توجهی ندارد به همین دلیل هم مجبور به خرید وقت های فوری یا از این قبیل موارد نخواهید شد. البته در نظر داشته باشید سفارت فرانسه روی سابقه سفری افراد حساس است پس اگر شما شخصی هستید که در چند سال اخیر هیچ سفری به هیچکدام از کشورهای حوزه شنگن نداشته اید بهتر است سفارت کشور دیگری را حداقل جهت اخذ ویزای شنگن انتخاب کنید.

مگر اینکه شنگن شما حتما باید از فرانسه اخذ شود و درواقع مقصدتان این کشور باشد و یا اینکه بطور کلی قصد مهاجرت به این کشور را داشته باشید که در این صورت داستان بطور کلی فرق میکند و پای اخذ ویزای تضمینی فرانسه به میان کشیده میشود و با توجه به روند سیاسی که سفارتش درحال حاضر طی میکند امکان اخذ تضمینی ویزای این کشور بسیار بالاست.

یکی دیگر از کشورهایی که میتوان اخذ ویزا از آن را در تمام اشکال شنگن، تحصیلی، کاری…. تضمین کرد کشور ایتالیاست، این کشور بیشتر مناسب افرادی است که سابقه سفر به حوزه شنگن را ندارند یا حداقل اخیرا سفری به این منطقه نداشته اند زیرا ایتالیا روی سابقه سفری چندان حساس نیست. از طرفی سفارتش معمولا از ابتدای تابستان تا اوایل مهر میتواند به شکل غیر معمولی به علت مهاجرت تحصیلی دانشجویان ایرانی به این کشور شلوغ شود، در نتیجه در این فصول بهتر است برای ویزای شنگن از طریق این کشور اقدام نکنید.

ممنون از اینکه تا اینجا با ما همراه بودید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Alert: Content is protected !!