خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

سریعترین راه های مهاجرتی

سریعترین راه های مهاجرتی

طبق گزارش رصد خانه مهاجرت ایران:

در حال حاضر درصد افرادی که به امر مهاجرت از ایران تمایل نشان میدهند رشد چند برابری داشته است

برخی درحال انجام امورشان هستند و برخی درحال تصمیم گیری هستند، برخی هم شاید حدود یکسال است که در صف اخذ پذیرش یا صدور جواب و ویزای خود هستند.

در همین راستا خوب است راه های مهاجرتی که سریعتر ار بقیه روش ها هستند را به شما معرفی کنیم و شما را از انتخاب روش ها و مقاصدی که برای مهاجرت به آنها حدود یک تا یکسال و نیم باید منتظر بمانید منصرف کنیم.

کانادا و آلمان

کانادا مقصدی است که مهاجرت به آن معمولا یکسال طول میکشد، اگر از طریق اکسپرس اینتری و برنامه های زیر مجموعه آن اقدام کنید ممکن است بین 1 تا 2 سال طول بکشد.

البته راهی وجود دارد که بتوانید ظرف کمتر از 6 ماه اقامت کانادا را اخذ کنید و آن شرکت در دوره های کارورزی و کارآموزی کانادا میباشد که از آن بعنوان آسانترین راه مهاجرت به کانادا یاد میشود، از طریق این روش میتوانید بین 4 تا 6 ماه به کانادا نقل مکان کنید و نیاز به ارائه مدرک زبان و تحصیلات دانشگاهی نیز ندارید.

اما آلمان بحث متفاوتی دارد بطور کلی اخذ جاب آفر یا پذیرش تحصیلی از این کشور آسان است، چه بسا که حتی تحصیل در این کشور هم رایگان است، مشکل اما اخذ ويزاي شينگن مبباشد.

در 3 سال اخیر درهای سفارت آلمان بطور کلی روی ایرانیان بسته بود و اخذ وقت سفارت و صدور ویزا از آن حدود 1 سال طول میکشید، درحالیکه زمزمه های بهبود شرایط به گوش میرسد، هم چنان نظرات منفی و اعتراضات زیادی متوجه سفارت این کشور است.

اروپا

بجز برخی کشورهای شمال اروپا و آلمان، تمام کشورهای اروپایی مقاصد عالی جهت مهاجرت هستند، فرقی ندارد از چه روش و راهی برای ورود به آنها استفاده کنید، معمولا اخذ اقامت اروپا حدود 6 ماه طول میکشد. اما اگر عجله دارید و واقعا بدنبال سریعترین راه مهاجرت به یکی از کشورهای اروپا هستید میتوانید از روش های مهاجرت و اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید، مهاجرت از طربق آنها معمولا حدود 2 هفته تا 2 ماه طول میکشد و اگر مدارکتان آماده نباشد شاید 4 ماه، در هر حال هم چنان روش های سرمایه گذاری سریعترین راه ممکن جهت مهاجرت به کشورهای جز این قاره هستند.

آسیا

شاید با خود فکر کنید رفت و آمد در بین کشورهای آسیایی راحت تر است اما در همین خصوص باید بگیم برعکس دبی، ترکیه، چین…برخی کشورهای عربی مثل قطر به سختی ایرانیان را پذیرش میکنند، از این رو واقعا زمان خاصی در دسترس نیست، مهاجرت شما به قطر یا کشوری مثل ژاپن میتواند کم یا زیاد طول بکشد و حتی روش هم تاثیر چندانی بر مدت زمان انجام پروسه اخذ اقامت و ویزای شما نداشته باشد.

در آخر ممنون از اینکه تا انتها با ما همراه بودید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *