خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

ارزانترین راه نقل مکان به کانادا

 اگر بحث اخذ اقامت کشوری دیگر مطرح باشد، هیچ کشوری به سرعت کانادا به شما اقامت دائم نمیدهد، اکثر افرادی که به کانادا میروند ظرف یک تا دوسال اقامت دائم میگیرند، اما باید بدانید که روش ورود شما به این کشور مهم است، شعاری درباره کانادا هست که میگوید ” هرچه قانونی تر بهتر ” کانادا سیاست های مبنی بر عدم اقامت دهی به خارجیان ندارد زیرا این کشور نیازمند شدید به نیروی کار است و جمعیت پیری دارد از این رو احتمال کمی وجود دارد که پس از ورود به این کشور نتوانید اقامتش را اخذ کنید به همین دلیل اولین توصیه ای که به شما خواهیم کرد این است که:

قید ورود غیرقانونی به این کشور را بزنید و از طرفی وقتتان را بیهوده صرف طی کردن مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا تلف نکنید و سعی کنید از همان ابتدا با راه های اقامتی وارد این کشور شوید.

اررانترین راه ورود به این کشور شرکت در برنامه های اکسپرس اینتری و نامزد استانی است، از مزایای

مهاجرت با این راه ها ارزان بودن و عدم نیاز به تمکن یا سرمایه میباشد اما در مقابل باید رزومه کاری، تحصیلی و مدرک زبان بالا داشته باشید.

مزایای کلی مهاجرت به کانادا از این روش:

 • امکان مهاجرت و انتری به کانادا به همراه تمام اعضای خانواده
  ● دریافت اقامت دائم کانادا در عرض ۶ تا ۱۲ ماه
  ● کم‌ ریسک بودن فرآیند اخذ ویزا در برنامه ی اکسپرس انتری
  ● داشتن درآمد از بدو ورود
  ● اجازه‌ کار تمام ‌وقت برای همسر
  ● امکان تحصیل و درمان رایگان
  ● امکان اخذ اقامت در بدو ورود برای برخی مشاغل
  ● مدت زمان کم فرآیند پاسخگویی

از طرفی اگر بتوانید هزینه مهاجرت به کانادا را تا حدی ندید بگیرید، یکی از راحت ترین راه های ورود به کانادا اقدام برای اخذ اقامت تحصیلی کانادا است، چرا؟

 • عدم نیاز به مدرک زبان
 • عدم نیاز به سابقه کاری
 • عدم نیاز به معدل بالا
 • عدم نیاز به مدرک تحصیلی دانشگاهی

همه این ها باعث میشوند این روش جز روش های ساده جهت نقل مکان به کانادا قرار گیرد.

این روش کم هزینه ترین روش ورود به کانادا نیست اما قطعا اسانترین و کوتاه ترین آنهاست، اما هزینه مهاجرت به کانادا در این روش از آنجاییکه باید شهریه های گران دانشگاه یا کالج های کانادا را بپردازید میتواند بسیار بالا برایتان رقم بخورد.

البته راه هایی برای کم کردن میزان شهریه وجود دارد که تا حدی بستگی به رزومه و مدرک زبانتان خواهد داشت، راه هایی مثل اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های کانادا که در این صورت اگر قصد تقویت رزومه خودار دارید بجای مهاجرت تحصیلی مهاجرت کاری به کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری که پیشتر نام بردیم را در نظر داشته باشید.

با آرزوی موفقیت در تمام مراحل، ممنون از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Alert: Content is protected !!