خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

مهاجرت به آلمان یا کانادا؟ | به کدام کشور مهاجرت کنیم؟

ما وقتی درحال مشاوره دادن به افراد مختلف برای مهاجرت هستیم، عموما با یک سوال خیلی مواجه می‌شیم؛ آلمان یا کانادا؟

ما در پاسخ سعی می‌کنیم ویژگی‌های اصلی هر دوی این کشورهای اروپایی رو برای متقاضیان مهاجرت شرح بدیم و اونا رو با ویژگی‌های مهم هر کدوم از این کشورها آشنا کنیم. در واقعا هدف ما انتخاب بین آلمان یا کانادا است.

ما برای متقاضیان توضیح می‌دهیم آلمان کشوری صنعتی و پیشرفته است و کارکردن در آن ممکن اما پیچیده است اما کانادا علاوه بر صنعت روی منابع درآمدی دیگه هم تمرکز کرده و علاوه بر این ارتباط با بازار کارش آسون تره.

خیلی ها هم که قصد مهاجرت دارن و آب و هوا رو عامل مهمی در انتخاب کشور مقصد به حساب میارن،  نسبت به آب و هوای آلمان و کانادا حساس هستن. آلمان آب و هوای معتدلی داره و اگرچه ممکنه سردتر از ایران باشه اما تعادل آب و هوا در آلمان یکی از ثابت‌ترین آب و هواها در اروپاست. در مقابل کشور کانادا برخلاف تصور عموم مردم همیشه برفی نیست. مناطق جنوبی و شمالی کانادا هرکدوم آب و هوایی منحصر به فرد دارن و نمی‌تونیم اون‌ها رو یک آب و هوا به حساب بیاریم.

برلین، مونیخ و بندر هامبورگ ازجمله مهمترین شهرهای کشور آلمان هستن و در مقابل اتاوا، تورنتو و ونکوور سه شهر برجسته و شناخته‌شده‌ی کانادا به حساب میان.

برای رفتن به آلمان باید حتما روی تسلط به زبان آلمانی کار کنید چراکه زبان رسمی در آلمان، انگلیسی نیست و ممکنه در برقراری ارتباط به مشکل بربخورید. اما در مقابل کانادا زبان رسمیش رو انگلیسی تعریف کرده و باتوجه به تعداد بالای مهاجران به کانادا، تسلط به زبان انگلیسی احتمالا تا حدود زیادی مشکلات شما را رفع خواهد کرد. حالا انتخاب راحت‌تر شد و می‌تونید انتخاب کنید؛ آلمان یا کانادا؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!