خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

بدون کمک دفاتر مهاجرتی به کانادا نقل مکان کن!

گرفتن اقامت کانادا پیشنهاد وسوسه انگیزی است که معمولا از سوی دفاتر مطرح میشود اما چیزی که مطرح نمیشود این است که قیمت اقدام برای این کشور محبوب شوخی بردار نیست!…کانادا و آمریکا، تنها دو کشوری هستند که احذ ویزای آنها به اندازه ای ریسک دارد که نیازمند نظارت فردی با تجربه و آگاه بر تمام پروسه است، اما این به معنی سپردن کار مهاجرتتان به دیگران نیست!

با جمع کردن اطلاعات لازم از منابع و معتبر و داشتن دانش زبان انگلیسی، شخص شما به تنهایی هم میتواند پروسه مهاجرتتان به کانادا را استارت بزند، اما بخاطر داشته باشید یک اشتباه حتی در موارد ساده ای مثل تحویل مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا هم گاها میتواند گره بدی به روند اقدامتان بزند، پس وقتی میگوییم “تحقیق همه جانبه از منابع معتبر” لطفا حرف ما را جدی بگیرید.

آموزش اخذ ویزای تحصیلی

اگر سن و سرمایه کمی دارید اما رزومه تحصیلی خوبی دارید قطعا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

راه مناسب شماست، زیرا اگر قصد اخذ فاند یا بورسیه نداشته باشید، از طریق دوره های کارآموزی

بون نیاز به: مدرک زبان، معدل خوب، تحصیلات دانشگاهی یا سابقه کاری میتوانید به مدت 2 سال در رشته ای که دوست دارید آموزش دیده و سپس وارد بازار کار کانادا شوید.

اگر هم قصدتان ورود به دانشگاه های معتبر کانادا و اخذ کمک هزینه تحصیلی از آنها میباشد میتوانید مطالب مرتبط با آموزش اخذ ویزای تحصیلی را در منابع مختلف مطالعه کنید.

اگر سابقه کار بیمه شده و بالای 2 سال دارید بجای آموزش اخذ ویزای تحصیلی به اقدام از طریق راه های اقامت کاری کانادا فکر کنید، روش هایی که به شما امکان ورود به کشور کانادا با اقامت دائم را میدهند، شما را سریعتر از بقیه راه ها به اقامت دائم و شهروندی کانادا میرسانند، البته پیشاپیش اطلاع دهیم که این روش ها رزومه خوبی را در زمینه تحصیلات، سطح زبان و سابقه کاری میطلبند.

در نتیجه اینکه چه روشی برای شما مناسب است شدیدا به نوع رزومه و تمکن مالی که دارید، بستگی دارد.

آموزش اخذ ویزای توریستی

تحصیلی یا کاری در هر صورت بخاطر داشته باشید که روش مناسب شما روش توریستی نیست،

کانادا از افرادی که با ویزای توریستی وارد کشورش میشوند اما اقدام به ماندن میکنند چندان خوشش نمی آید، بنابراین مطالبی که در خصوص  آموزش اخذ ویزای توریستی را فقط در صورتیکه قصد سفر به این کشور را دارید مطالعه کنید

ویزای توریستی کانادا در 2 نوع سینگل و مولتی ارائه میشود که ولی اجازه یک بار ورود به کانادا و دومی

مدت اعتبارش 5 سال است و امکان اقامت در کانادا به مدت ۶ ماه پس از هر بار ورود به خاک کانادا را به شما میدهد.

گرفتن ویزای توریستی از کانادا برای فردی که وابستگی های جدی در داخل کشور و سابقه سفری به خارج از کشور را ندارد میتواند مشکل و ریسک دارد باشد، برای همین مطمئن شوید هنگام اخذ ویزای توریستی کانادا مدارکی دال بر داشتن یک شغل ثابت و پردرآمد، وابستگی های درجه 1 خانوادگی، اموال زیاد و … را نشان دهید.

آموزش اخذ اقامت کانادا

برای شروع یک زندگی جدید در کانادا بیش از 80 راه مهاجرتی وجود دارد اما همه ی آنها مناسب شما نیست، ابتدا به شرایط خود نگاه کنید، اگر تمکن یا سرمایه مالی کمی دارید باید سراغ راه های پرتلاش بروید، اما اگر تمکن مالی مناسبی دارید راه های آسان و مطمئن به میان خواهند آمد.

با اینحال حتی تمکن مالی هم همه چیز نیست، فاکتورهای مختلفی چون: سن، رزومه تحصیلی، رزومه کاری،.. همه بر روشی که جهت مهاجرت به کانادا انتخاب میکنید تاثیر خواهند گذاشت.

در نظر گرفتن این استانداردها توسط دولت کانادا باعث شده است که اداره مهاجرت این کشور مجبور شود جهت آموزش اخذ اقامت کانادا وبسایتی طراحی کند (www.canada.ca) و تمام راهنمایی ها و فرم های مورد نیاز را در آن درج کند تا متقاضیانی که قصد اخذ اقامت این کشور را دارند از مطالب آن استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Alert: Content is protected !!