خوش آمدید، ممنون بابت انتخاب درستتون ...
0

شگفت انگیزترین شهرهای کانادا

نه همه افرادی که متقاضی ویزای کانادا توریستی هستند، قصد نقل مکان به این سرزمین موعود را دارند، برای برخی کانادا مقصدی برای سیاحت و گشت و گذار چراکه تمام کانادا را میتوان به یک الماس سیاحتی تشبیه کرد، هر استان، هر شهر این کشور به اندازه انگشتهای دستتان دارا طبیعت بکر و پارک هایی به اندازه ی یک روستای کامل است!

پس چطور گردشگران بالقوه ایرانی میتوانند از چنین مقصدی چشم پوشی کنند؟

با ما در معرفی زیباترین شهرهای کانادا برای ساحت و زندگی همراه باشید…

کبک

اگر از خود کانادایی ها بپرسید، جواب یک چیز است: کبک انقدر زیباست که در خیابان هایش تابلو هایی با محتوای: “مراقب باشید، احتمال تردد پری ها” نصب شده است.

زبان مورد استفاده در این شهر فرانسوی است اما اینطور نیست که مردم انگلیسی صحبت نکنند، فقط اگر در این شهر زندگی میکنیداحتمال زیادی وجود دارد که شخصی بطور رندوم و تصادفی شروع کند به فرانسوی صحبت کردن، پس اگر عازم سفر به این شهر هستید این موضوع را بخاطر داشته باشید.

ویکتوریا

تمام ویکتوریا، از بناهای گرفته تا دیوارهای شهر، مغازه ها، کافه ها، دانشگاه ها، …شبیه به صحنه هایی هستند که از کارتونهای دیزنی بیرون پریدند، این شهر شبیه به هیچ جا نیست، ویکتوریا یک شاهکار شهری است بخشی از آن هلند کوچک است، پر از گل، بخش دیگری پر از تردد اسب و کالسکه هاست درست مثل انگلستان، خیابانهای شکوفه گیلاسش ژاپن را به یارتانشما خواهند داد و بندر و خانه های کنار بندرش بسیار شبیه به نروژ و نیوزیلند هستند.

از طرفی ویکتوریا شهر دانشجویی کانادا نیز هست و برای ایرانیانی که بدنبال مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای دانشجویی کانادا  هستند مقصد مناسبی محسوب میشود.

جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد و فضای زندگی در آن بعلاوه ی مردم مهربان و خونگرمش تماما از یک کتاب کلاسیک و قدیمی بیرون پریده، اگر در کودکی طرفدار داستانهای  آن شرلی بوده اید قطعا با سفر به پرنس  ادوارد صحنه های توصیف شده در کتاب برایتان زنده خواهند شد.

در آمارگیری منتشر شده در وبسایت اداره مهاجرت کانادا، مردم جزایری مثل پرنس ادوارد و مناطقی که در کانادا از زندگی شهری فاصله گرفتند بعنوان خوشحالترین نقاط برای زندگی انتخاب شده اند.

در این خبر مردم این مناطق به مراتب بیشتر از مردمی که در شهرهای کانادا زندگی میکنند خوشحالند.

بخش قدیمی مونترال

شهری را تصور کنید که بافت شهری اش شبیه به انگلیس و اروپاست اما فرهنگش مشابه فرهنگ مردم آمریکاست!…این دقیقا چیزی است که مونترال کانادا هست، یک شهر تلفیقی است که چندین دانشگاه برتر کانادا در آن واقع شده اند و از این نظر بسیار مناسب برای دانشجویان ایرانی و  افرادی است که مایل به مهاجرت به کانادا هستند و دارای مدرک زبان فرانسوی میباشند.

امیدواریم که این مقاله در انتخاب مقصد بعدی شما برای سیاحت و گردشگری کمک کرده باشد، ممنون از اینکه تا انتها با ما همراه بودید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Alert: Content is protected !!